Jump to content
Sign in to follow this  
Admin

Windows 8

Recommended Posts

Szczerze, to szykuję się do zakupu Windows 7, gdyż W8 jakoś mnie nie przekonuje. Mam nadzieję że Windows 7 Professional jeszcze stanieje, i będę mógł zakupić go w okazyjnej cenie. :P

Ja też jakoś wolę Windows 7. Jak wyszła ósemka to zakupiłem sobie aktualizację z Windowsa 7 do 8, ale przyznam się szczerze, że nie byłem z tego ostatecznie zadowolony. Posiedziałem trochę na ósemce i postanowiłem jednak wrócić do starszej wersji. Jakoś dla mnie jest ona bardziej przyjazna dla użytkownika.

Ja tam Windows 8 polecam. Przesiadłem się z siódemki i nie żałuje. Wszystko chodzi płynnie, interfejs jest intuicyjny więc nie wiem w czym macie problem :)

Mowa o windows 8, a na horyzoncie już widać Windows 10 :) Czas ucieka, a my razem z nim :P

Myślałem nad stworzeniem nowego forum poświęconego windows 10 i zlecić

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
i grafiki pod nie.

Zainstalowałem sobie na próbę win 8 i po kilku dniach wróciłem do o Windowsa 7. Jest on jak dla mnie przekombinowany i pobiera znacznie więcej zasobów niż jago poprzednik

Moim zdaniem Win8 nadaje się do Tabletów. Piękne okienka wręcz denerwują… podczas standardowej pracy. Rozwią…zaniem jest oczywiście zainstalowanie odpowiedniego programu, który wprowadzi starszy pulpit i układ typu Win XP/7.

Na szczęście jest windows 8.1, już nieco ulepszony i bardziej intuicyjny, dobrze się na nim pracuje:) ale do warunków biurowych i tak najbardziej nadaje się windows 7, oczywiście to moja subiektywna ocena :D

Hej! Ja chciałabym troszkę odświeżyć temat, ponieważ otrzymałam w prezencie od narzeczonego laptopa z systemem Windows 8 i ostatnio, kiedy włą…czyłam komputer po urlopie pojawił się mi komunikat, że jest dostępna darmowa aktualizacja systemu Windows 8 i przyznam szczerze, że nie wiem co robić;/ Czy aktualizować czy nie? Niektórzy mówią…, że czasami po aktualizacji system działa gorzej i w końcu zwą…tpiłam;/ Czy ktoś mógłby mi doradzić coś w tej sprawie? Mam Toshibę, jeżeli chodzi o lapka.. Aktualnie skończyła mi się ważność antywirusa, a chyba bez tego to też lipa, bo komputer przy aktualizacji może też ścią…gać wirusy co nie? Ktoś może coś mi poradzić?

Witam wszystkich, Ja mam 8 i moim zdaniem to jest dobre oprogramowanie, mój brat informatyk namówił mnie do niego, kupił mi go z programvare i się cieszę, bo to najlepsze oprogramowanie jakie dotą…d miałam. :rolleyes:

Nie lubię tego systemu operacyjnego. Według mnie jest tylko troszkę lepszy od visty, który jak pewnie wiecie do najlepszych nie należy.