Jump to content
Sign in to follow this  
Roberto

Praca

Recommended Posts

Gdzie moge znaleźć pracę np ja robie strone gościu mi płaci ? lub gdzie moge swoje prace sprzedawać ? Zlecenia itp ?.. !

...

zrób swoje portfolio daj swoje prace i reklamuj sie w przeglą…darkach na innych stronach itp napewno sie ktos znajdzie

KiedyÅ› coÅ› tutaj siÄ™ pojawi...

hahaha ale się uśmiałem - co to wogóle za pytanie ???

Gdzie moge znaleźć pracę np ja robie strone gościu mi płaci
- aż niekiedy brakuje mi możliwości bluzgania na forum <_< - no jasne zacznijmy robić jako pośrednicy pracy i skombinujmy koledze zestaw zleceń - bez komantarza <_<

aproxgraf2.png aproxgrafv2.png

antyfan.png <<- Nic dodać Nic ująć

butonik2.png <<- Skład darmowych grafik PNG

Aprox on tylko zapytał czy ktos moze przypadkiem zna jakas firme,albo osoby którym mozna zrobic strone za $ więc nie bluzgaj:D

KiedyÅ› coÅ› tutaj siÄ™ pojawi...

nie nie on zadał pytanie

Gdzie moge znaleźć pracę np ja robie strone gościu mi płaci

- a czy to jest biuro pośrednictwa pracy ??? kacper nie wiesz gdzie mogę dostać fajną… pracę za jeszcze fajniejszą… kasę ??? To coś w tym stylu - niech rozwiesi ogłoszenia <_<

To ty AproX D zastanów się co ty piszesz naprawde bez obrazy

Nawet niezapytałeś w jakim sensie to pytanie zadałem.

OK odpowiem Ci! Gdzie moge znaleźć pracę = Gdzie moge szukać zleceniodawców lub for które zajmuja się takimi rzeczami (Czy słowo praca kojaży Ci się tylko z fizyczną… pracą… ?) Bo znaleźć a dostac prace jak to ty napisałeś jest wielka różnica. ja niepowiedziałem ze chce dostać pracę tylko że gdzie mogę znaleźć i tu znowu niepomyślałeś że ja mogłem tylko szukać a wcale jej niemusze podejmować ?

Przepraszam !

Pozdro!

TYLKO PYTAÅEM !

...

Zrób se stronke i tam napisz ogłsozenie zareklamuj pokarz jakiemuś gościowi temu gościogi sie spodoba se weźmei zgłoszenie ty mu zrobisz dostaniesz kase on to zareklamuje komuś innemu to sie spodoba i wogule xD tak najlepiej chyba na własnej stronce jeżeli chdozi o reklame to ja moge dać buton za fri xD

nie proboszcz mojej parafii :D:D

[serio]

Następny mądry człowiek !

WORMS słuchaj ! nienapisał mi jaki gość ! może prywatna osoba poprostu zagadała KAPISZ ?

Zrób se stronke i tam napisz ogłsozenie zareklamuj pokarz jakiemuś gościowi temu gościogi sie spodoba se weźmei zgłoszenie ty mu zrobisz dostaniesz kase on to zareklamuje komuś innemu to sie spodoba i wogule xD tak najlepiej chyba na własnej stronce jeżeli chdozi o reklame to ja moge dać buton za fri xD

Dziękuje, jedna mądra odpowiedz :)

...

Nareszcie mnie ktoś docenił xD

Widzisz doceniłem bo nie nabijasz się z innych jak to pruboją… inni userzy Ty przynajmniej pomagasz !

...

Następny mądry człowiek !

WORMS słuchaj ! nienapisał mi jaki gość ! może prywatna osoba poprostu zagadała KAPISZ ?

sorry gościu, ale trochę przeginasz.

zapytałeś się wsześniej:

Hmmm ale to jakiś gościu co posiada firme ?
więc odpowiedziałem ci, że nie, że był to proboszcz mojej parafii. jak nie wierzysz, to w moich UB są linki do tej strony

i następnym razem się zastanów jak się drzesz po ludziach, bo zadałeś mi konkretne pytanie, a ja ci konkretnie odpowiedziałem :angry::angry::angry::angry:

Jeszcze niewidziałem i niesłyszałem żeby ktos proboszczowi robił strone. Sorry ale pomyslałem ze sie nabijasz ze mnie czego najbardziej nielubie! Więc niegniewaj się .

Pozdro!

P.S- A są… tacy ludzie którzy skupują… elemęty robione we flashu nie całą… strone czy szablon ale menu lub animacje ciekawe i gdzie móghłbym wystawiać takie cos bo jak wystawiam na PRV.pl to mi odrzucają… ja juz niewiem co mam robic ;/ a chciałbym cos posprzedawać

...

pokaż swoje dzieła bo na chwilę obecną… to chcesz by ktoś "nagrał" Ci klientów ale od siebie nic nie dajesz - czyli "kup Pan kota w worku"

Jak narazie to szukam klientów pozniej bede tworzył naprawde mowie ci ze szybko takie rzczy robie ;)

P.S Weź lepiej zabezpiecz sobie co nieco na tej twojej "ładnej" jak dlamnie stronie bo złodzieje czychają…!

...

a co ja mam sobie zabezpieczyć na mojej jak to napisałeś "ładnej" stronie ??? Przecież szablony są… za free oprócz tego flashowego ( który jest zabezpieczony ). A z Twojej wypowiedzi zrozumiałem że szukasz kogoś kto zleci Ci pracę bez możliwości zobaczenia tego co potrafisz ??? No to życzę Ci powodzenia

Źle zrozumiałeś ja sobie zrobie tą galerie projektów. Ale narazie chce się prtzekonać czy łatwo czy trudno o takiego zleceniodawce. gdzie ich szukać z tego jestem zielony ! niechce robić komuś strony bez pokazania moich mozliwości tworczych ja o tym, doskonale wiem :)

Nieno fajne fajne te szabloniki ty to masz naprawde łeb to tworzenia ja bym powiedział ze to by mogły być komercyjne szablony :D

...

musisz pamiętać że zasada jest jedna - jak nie będziesz miał jakiegoś własnego portfolio to nic nic nie zdziałasz - ludzie zanim cokolwiek kupią… muszą… tego dotkną…ć, pomacać ;) i takie tam - inaczej nic z tego

musisz pamiętać że zasada jest jedna - jak nie będziesz miał jakiegoś własnego portfolio to nic nic nie zdziałasz - ludzie zanim cokolwiek kupią… muszą… tego dotkną…ć, pomacać ;) i takie tam - inaczej nic z tego

Oczywiście wiem teraz zrobię

zrób stronę i poprostu wystaw ją… na allegro lub ebay, nic prosztszego w sieci nie ma, a wierz mi że ludzie kupują… :)

pozdr..

hmmm zobaczymy ;]

P.S a tobie juz kupili ?

...

hahaha ale się uśmiałem - co to wogóle za pytanie ??? - aż niekiedy brakuje mi możliwości bluzgania na forum <_< - no jasne zacznijmy robić jako pośrednicy pracy i skombinujmy koledze zestaw zleceń - bez komantarza <_<

Hehehe Dno

Oczywiście wiem teraz zrobię

hmmm zobaczymy ;]

P.S a tobie juz kupili ?

nie wystawiałem ale z doświadczenia wiec że biorą, byle to nie był cms skonfigurowany odpowiednio bo cię każde wyśmieje!