Jump to content
Sign in to follow this  
bmxx

Optymalizacja do magazynu

Recommended Posts

A więc mam pewien magazyn, w którym przechowuję rzeczy z przeznaczeniem do sprzedania. Chciałbym go w taki sposób zorganizować, aby można było poruszać się w nim niejako intuicyjnie - szybko i sprawnie.
Aby układ był uniwersalny i zrozumiały nawet dla nowych pracowników po krótkim przeszkoleniu. Może ktoś już to przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Optymalizacja magazynu, jest to dosyć szerokie pojęcie, bo możliwości wdrożeń różnego rodzaju technologii jest stosunkowo dużo. Są… firmy, które specjalizują… się na co dzień w projektowaniu rozwią…zań, mają…cych na celu zwiększenie wydajności, poprawę logistyki w magazynie.
Chodzi w dużym skrócie o to, aby można było stosunkowo łatwo i szybko przyją…ć oraz wydać towar. Interesują…cym rozwią…zaniem jest możliwość sterowania głosowego przy kompletacji zamówień w magazynie. Na https://www.hyprotech.com.pl/terminale/sterowanie-glosowe-przy-kompletacji-zamowien-w-magazynie/ proponuję jeszcze sprawdzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w magazynie korzystamy z wielu urzą…dzeń, a te mogą… miec różny pobór mocy i tryb pracy. Z tego względu nietrudno narazic się na wysokie koszty rachunków a od tego roku ceny prą…du znacznie wzrosły.  Aby jednak unikną…ć niepotrzebnych kosztów, warto zdecydować się na monitoring mediów produkcyjnych  http://salwis.pl/monitoring-mediow-produkcyjnych-co-to-takiego/ Firma Salwis dysponuje takimi inteligentnymi systemami ,które warto wdrożyć do każdego magazynu czy hali produkcyjnej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie istotny dla wielu firm jest też odpowiedni sprzęt, który zaoferować może wiele różnych firm. Na temat przemysłu możecie poczytać więcej na

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
;)

Edited by SgtDonnyDonowitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...