Jump to content
Sign in to follow this  
ruslan

Komputer przemysłowy - specyfikacja

Recommended Posts

Czy ktoś może dysponuje specyfikacją… komputerów przemysłowych? Szukam w kontekście zarzą…dzania tymi wszystkimi procesami zwią…zanymi z produkcja, sterowaniem sterowników PLC itd.

Wybór z tego zakresu jest stosunkowo duży. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale wiele firm posiada tego typu jednostki w swojej ofercie.
Myślę, że gdy wyślesz zapytanie, powinieneś uzyskać odpowiedź w tej sprawie.
O specyfikację możesz jeszcze tutaj odpytać: https://www.sabur.com.pl/kategoria-produktu/komputery-i-monitory-przemyslowe
Witryna na której tematyka ta została trochę szerzej opisana. Edited by bmxx

Wiem, że komputery przemysłowe się troszkę różnią… od standardowych, ale czasem i one mogą… niestety podupaść i przestać działać. Dobrze jest wtedy wiedzieć, jaka firma podejmuje się zadań takich jak [url=https://www.motorserwis.eu/uslugi/naprawa-i-serwis-maszyn-budowlanych/]serwis maszyn przemysłowych[/url] i komputerów. Ja osobiście słyszałam jedynie o Motoserwisie, ale możecie szukać po miejscu zamieszkania. Oni przeprowadzą… i diagnostykę i remont, jeśli jest konieczny.

Taki serwis maszyn warto powierzyć doświadczonym firmom. No i teżdobrze mieć namiary na sklep gdzie w razie potrzeby - usterki czy awarii urzą…dzeń zakupimy porzą…dne części zamienne Zresztą… spójrz na ofertę firmy InterHandler www.interhandler.pl . W swojej ofercie posiadają… nie tylko części zamienne do maszyn przemysłowych,budowlanych czy rolniczych  ale nawet serwisują… je 

Edited by KoalaOla