Jump to content
Sign in to follow this  
malina4

Sprzęt do grania

Recommended Posts

Mam pytanie jak chce zakupić sprzęt do grania to kupić komputer stacjonarny czy też laptop? Osobiście bym celowała w któryś z tych modeli [url]https://itnes.pl/notebooki/notebooki-acer/laptopy-acer-nitro/[/url] ale nie jestem pewna do końca. Możecie pomóc i coś doradzić w tym temacie? Cena to drugorzędna sprawa bo i tak wykorzystam leasing sprzętu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro nie jesteś zdecydowana, to może rzeczywiście nie kupuj pierwszego lepszego laptopa, a postaw na coś stricte gamingowego. Naprawdę niezłe są… laptopy Hyperbook. Obsługują… procesory najnowszych generacji, można zamontować w nich nawet do 64GB pamięci RAM, wyposażone są… też w zaawansowane system chłodzenia. Trudno nie być zadowolonym. Jeśli Cię to przekonuje, to na https://www.hyperbook.pl/x77/ masz opis jednego z laptopów.

;) Edited by SgtDonnyDonowitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Komputery poleasingowe https://taniekomputery.pl/komputery-poleasingowe według mnie bez problemu nadadzą… się do grania, są… tanie, ale super jakości, mam jeden z nich i jestem zadowolony

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasami można kupić dobry sprzęt za mniejsze pienią…dze. Trzeba tylko wiedzieć gdzieszukać. Z takich dostępnych ogólnie sklepów to tutaj https://at-outlet.pl/ , na pewno uda Ci się dostać laptopy w naprawdę dobrej cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak do grania to lepiej stacjonarny, możesz z czasem części wymieniać by poprawić jego osią…gi. Na począ…tku jednak zainwestuj w dobry dysk twardy, najlepiej ssd [url="https://www.oleole.pl/dyski-wewnetrzne-ssd,_Crucial.bhtml"]https://www.oleole.pl/dyski-wewnetrzne-ssd,_Crucial.bhtml[/url] - gierki będą… zdecydowanie szybciej chodzić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...