Jump to content
Sign in to follow this  
lener

Firmowa impreza integracyjna

Recommended Posts

Jak zorganizować taką… imprezę?

Czy to powinno być coś w jakimś klubie czy może raczej wyjazdowo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam dobrze zastanowić się nad tym w jaki sposób zaplanujesz takie spotkanie bo sensowna impreza może przynieśc firmie wiele pozytywnych rzeczy. Po pierwsze - możesz sprawić, że ludzie będą… się lepiej ze sobą… komunikować, po drugie - pobudzisz ich kreatywność, po trzecie - nowi pracownicy będą… w pracy efektywniejsi wtedy, kiedy przekonają… się, że firma ma do nich przyjazne podejście.

Jeśli nie czujesz się w tym dobrze i jeśli samodzielnie nigdy nie planowałeś takich imprez polecam skorzystanie z pomocy firmy:
http://www.chillievent.pl/oferta/pikniki-firmowe

Pomogą… w organizacji imprezy albo pikniku firmowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko zależy i od możliwości finansowych i potrzeb pracowników, jeśli równie dobrze będą… się czuć blisko w małym klubie to można korzystać, nie ma sensu wtedy wynajmować drogiego hotelu. Taka impreza integracyjna może być okazją… do pożegnania się również z całym zespołem w sytuacji zmiany pracy [url="https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1693/pozegnanie-w-pracy-czyli-jak-podziekowac-za-dotychczasowa-wspolprace"]https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1693/pozegnanie-w-pracy-czyli-jak-podziekowac-za-dotychczasowa-wspolprace[/url]. To miły gest ze strony współpracownika jeśli w takiej sytuacji przygotuje coś specjalnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej podpią…ć sie pod jaką…ś agencję albo poszukać miejscówki gdzie od razu wszystko załatwią… za was. Samemu sie ogarnie sie zwłaszcza na odleglosc. My jak robimy we Wrocławiu to zawsze wszystko zostawiamy w rekach managerki stad http://glamour-wroclaw.pl/oferta-dla-grup/ kobitka juz wie, ze musi byc na bogato, tanecznie i kreatywnie. Ostatnio ściagali nam specjalnie zespół bo była muza na żywo. Pozniej szampan i hulańce do rana

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak gry miejskie? Ostatnio znalazłam taką… ofertę na stronie [url]http://grysenet.pl/[/url]. Uważam, że może to być super przygoda i świetna integracja dla wszystkich współpracowników. Warto wzią…ć pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej bedzie zastanowic się nad taką… tematyczna impreza firmową… -to zawsze swietna zabawa. Akurat w tym roku moja firma organizuje impreze halloweenową…. Takze niewiele juz czasu ale przegladam obecnie [url=https://stroje.com.pl/halloween-81]stroje na halloween[/url] i mam juz kilka ciekawych propozycji na oku. Zdecydowanie lepiej wypozyczyc niz wykladac spore pieniadze na zakup czegos co potem by sie kurzylo a wypozyczalnia Morfeusz ma fajne te stroje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można zlecić organizację takiej imprezy odpowiedniej firmie albo samemu coś fajnego zaplanować, u nas niedawno była taka impreza gdzie atrakcją… był pokaz barmański http://www.speedbar.pl/ , nie wiem jak reszta ale ja do dziś jestem pod ogromny wrażeniem talentu Pana Krzysztofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...