Jump to content
Sign in to follow this  
marta88

Budowa domu a promocje

Recommended Posts

Zdarzyło wam się skorzystać z jakiejś promocji podczas wybierania projektu domu ? Bo mi spodobał się projekt na https://www.mgprojekt.com.pl/ , a przy okazji zauwazyłam, ze mają… teraz fajną… promocje na paczkę dodatków. Chyba warto było by skorzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli projekt ci się podoba, to go po prostu kup. Na pewno nie decydowałabym się na projekt, tylko dlatego że jest jakaś fajna promocja. Projekt domu, to nie paczka kawy :) My nie mogliśmy trafić na projekt, który nas zadowalał w 100% więc zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. Zleciliśmy jego wykonanie w Biurze Usług Technicznych Tomasza Łuczaka http://inzynieris.kalisz.pl/ . Tam dostaliśmy nie tylko projekt o jakim marzyliśmy, ale wsparcie na każdym etapie budowy, od załatwiania pozwolenia, przez dopilnowanie ekip na budowie, po odbiór końcowy. Ponieważ mają… duże doświadczenie w prowadzeniu różnych budów, można im w pełni zaufać i być spokojnym o przebieg budowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem na postawieniu swojego domu nie ma co oszczędzać. Warto pamiętać jednak, że oprócz materiałów potrzebne będą… także chociażby maszyny budowlane. Zwłaszcza w począ…tkowej fazie do wykonania jest wiele prac ziemnych, których tak naprawdę unikną…ć się nie da. Ja szukałem koparki do wynajęcia blisko miejsca budowy i zdecydowałem się na [url=https://koparkaslask.pl/koparka-katowice/]koparka Katowice[/url]. Rzetelna firma z profesjonalnym podejściem do klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o promocje to najlepiej będzie się udać do tej firmy [url]https://kosbud.com.pl/[/url] gdzie dostaniesz ogromny wybór farb i tynków elewacyjnych oraz wiele innych produktów z zakresu budownictwa. Dzięki nim pięknie wykończysz i zabezpieczysz dom a wszystko w atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości. Jako klient nie będziesz zawiedziony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...