Jump to content
Sign in to follow this  
marta88

Drukowanie ulotek

Recommended Posts

Oczywiście uważam, że klient ucieszy się z długopisu, smyczy czy notatnika, ale dla mnie 'must have' to zwykła, tradycyjna ulotka reklamowa. Klient zawsze może do niej wrócić, kiedy będzie szukał kontaktu z Twoją… firmą…. Wydruk takich ulotek wcale nie nadszarpnie boleśnie Twojego budżetu. Współpracują…c z drukarnią… internetową… https://www.diamond-druk.pl/ możesz liczyć na korzystną… ofertę cenową…, a dodatkowo nie ponosisz żadnych kosztów zwią…zanych z przesyłką…

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ulotki powinny być wydrukowane starannie, dlatego najlepiej zlecić to profesjonalistom. Ulotki dla mojej firmy zamawiałam na https://stempleks.pl/wroclaw/drukarnia-cyfrowa/ :) To bardzo dobra drukarnia cyfrowa Wrocław, mają… atrakcyjne ceny i przede wszystkim bardzo szybko realizują… zamówienia. Zawsze jak mam coś do wydrukowania to zgłaszam się właśnie do nich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli chodzi o drukowanie ulotek to warto zerkną…ć na propozycje do drukarni online na https://sklep.letica.pl/84-ulotki , mają… tam fajne oferty. Realizują… wszystko w krótkim czasie, wysyłają… szybko wydruk i znają… się na tym co wykonują…. Czasem warto szukać w sieci takich ofert i wybrać najlepszą… ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi znajomi ostatnio polecili druk cyfrowy oferowany drukarni Cuddruk. Właśnie znalazłam już dla siebie odpowiednią… ofertę u nich https://cuddruk.pl/ . Spodobała mi się teczka ofertowa, ulotki, oczywiście i przydadzą… mi się jakieś nowsze wizytówki. Także czas się do nich zgłosić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...