Jump to content
Sign in to follow this  
malina4

trawa rolowana

Recommended Posts

Hej pytanie mam do tych co mają… domy i ogrody. Czy kupowaliście może w ten sposób http://green-grass.pl/ taka trawa rolowana? Bo chyba szybciej wtedy ogród można do porzadku doprowadzić co? Mi się wydaje że trawa rolowana jest łatwa w obsłudze. I poradzimy sobie z nią….

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamówiłem projekt i realizację ogrodu w firmie Gardenon z Suwałk. Wszystko odbyło się bezproblemowo a trawę z rolki dostałem w pakiecie i faktycznie po 2 tyg można już było ją… normalnie używać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli zakładasz trawnik, nieważne czy z rolki czy wysiewany, to pamiętaj też o montażu obrzeży trawnikowych. Ze swojej strony mogę Ci polecić polski system obrzeży: [url="http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-trawnikowe-geoborder/"]http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-trawnikowe-geoborder/[/url]

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może zainteresuje was nowość na rynku, a mianowicie trawa samozagęszczają…ca przez kłą…cza. Słyszałam ze jest bardzo dobra i wytrzymuje długi okres czasu. Można o tym się przekonać odwiedzają…c ten sklep http://www.substral.pl/ Znajdziecie tu wiele innych ciekawych propozycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze przyznam, że zastanawiałam się nad kupnem takiej trawy rolowanie, ale jednak na razie pozostanę przy tradycyjnej. W tej chwili muszę pomyśleć, aby naprawić albo kupić kosiarkę. Oglą…dałam, różne części do mechanicznych urzą…dzeń na Ceneo https://www.ceneo.pl/Akcesoria_i_czesci_do_narzedzi_mechanicznych/p:AL-KO.htm , ale nie robiłam jeszcze takich zakupów przez internet. Myślicie, że to dobry pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...