Jump to content
Sign in to follow this  
marta88

Produkcja mebli

Recommended Posts

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją… mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów. Wstępnie udało mi tutaj http://volpato.pl/ , znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma elementy do mebli. Ktoś z was zajmuje się czymś takim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To bardzo ciekawy pomysł tylko takie elementy to nie wszystko. Na przedsiębiorstwo produkcyjne składa się wiele skomplikowanych procesów. Właściwie powinno się zaczą…ć od wprowadzenia specjalnych rozwią…zań IT. Wtedy będzie można z łatwością… wszystkim zarzą…dzać. Sama współpracuję z firmą… Jantar http://www.jantar.pl/ w zakresie sieci LAN i WLAN. Cieszę się, że dzięki nim tak sprawnie kręci się mój biznes. Edited by Aleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites
A od jakiej firmy macie swoje meble? Ja w kuchni mam meble na wymiar od firmy [url="http://www.joppdesign.com.pl/"]JOPP Design[/url] z Krakowa, którą… każdemu mogę śmiało polecić. Moim zdaniem to świetne rozwią…zanie, bo wszystko można idealnie dopasować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chcesz produkować meble to może pomyśl o tym żeby wykonywać je w innych technikach niż wszyscy. Na przykład jak ta firma [url]http://szklarzokuniew.pl/[/url] która tworzy meble z połą…czenia szkła i innych materiałów. Dzięki temu produkt będzie się wyróżniał a ty znajdziesz szybciej klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadza się - aby biznes faktycznie ruszył to warto inwestować w takie rozwią…zania technologiczne jak system SCADA http://salwis.pl/scada-budowa-i-zastosowanie/ ktory umozliwia sprawną… kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego w naszej firmie. Z łatwością… możemy tworzyć raporty, aktualizowac oprogramowania a także monitorowac różnego rodzaju parametry maszyn. To świetna metoda na zwiekszenie efektywnosci produkcji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem tak - to dobry biznes, bo jednak mamy wcią…ż niedosyt na naszym rynku porzą…dnych mebli, dobrych jakościowo, a do tego po prostu ładnych. Dlatego też zdecydowanie szłabym w ten biznes, ale trzeba wiedzieć co nieco, zadbać o produkcję, by była ona właściwa. Konieczna od czasu do czasu będzie [url=https://www.motorserwis.eu/uslugi/diagnostyka-silnikow-deutz-perkins-cat-volvo-penta-cummins/]diagnostyka cat[/url] jak i inne kontrole poszczególnych podsystemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...