Jump to content
Sign in to follow this  
infor

Pożyczka na rozwój firmy

Recommended Posts

Zamierzam wzią…ć pożyczke na rozwój firmy. I zastanawiam sie czy bedzie lepiej wziać prywatną… czy moze w banku. Nie wiem czy w banku będe w stanie bo mam pewne opoźnienia a kredytów i tak mam sporo.

Jak wybrać kredyt?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka porad znajdziesz tutaj:
https://www.pb.pl/pozyczki-online-kolem-ratunkowym-dla-msp-830624

Przeglą…dają…c oferty banków możemy wybrać spośród: kredytu gotówkowego - na dowolny cel, kredytu inwestycyjnego, kredytu obrotowego ratalnego, bą…dź w formie odnawialnego limitu kredytowego. Takie kredyty mają… zarówno firmy prywatne jak i banki tak wiec warto jest zastanowić się nad kontaktem z doradcą… pożyczkowym.
W każdym przypadku istotne jest dla nas oprocentowanie kredytu, na które składa się stawka WIBOR oraz marża, ustalana indywidualnie dla klienta i podlegają…ca negocjacji. Sztuką… jest tutaj wybranie najlepszej dla nas oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli firma dotą…d nie miała problemów to można się spodziewać, że prywatna pożyczka na pewno jej je zapewni. Pomyśl o limicie kredytowy dla firm z raiffeisen. Można z niego finansować bieżą…ce potrzeby a zaoszczędzone w ten sposób środki własne zainwestować w rozwój firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na począ…tku warto rozważyć, czy taka pożyczka jest nam w ogóle potrzebna. Bo ja na przykład miałam brać pożyczkę a dopiero mój kolega z branży powiedział mi, że przecież mogę skorzystać z faktoringu! Sytuacja wyglą…dała tak, że całkowicie straciłam płynność finansową… w firmie Miałam wiele faktur, ale wszystkie z odroczonym terminem płatności, więc środki z nich były "zamrożone" :/ Przy ich wystawianiu w ogóle o tym nie pomyślałam, ale bardzo szybko odkryłam to, że o czymś zapomniałam! Miałam wielką… "dziurę w budżecie" i chciałam wzią…ć kredyt, ale wtedy kolega wysłał mi ten artykuł- https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-sposobem-finansowania-najmniejszych-firm/ . Trochę o tym mikrofaktoringu poczytałam i wiecie co? Spróbowałam! Najpierw jednorazowo bo i tak można z takiego faktoringu korzystać. Byłam bardzo zadowolona i teraz bardzo często korzystam z faktoringu! Już sobie nie wyobrażam takich braków w budżecie Miała brać duży kredyt a potem znalazłam faktoring, który jesz duuuużo lepszy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzień dobry,
jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osią…gane dochody są… na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową…. Dzięki temu finalną… decyzję z propozycją… kwoty pożyczki dostajesz w cią…gu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie www.kredytmarket.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Firmy mogą… starać się o różne kredyty na rozwój biznesu. Są… też kredyty innowacyjne, o których napisano na https://hotmoney.pl/kredyt-na-innowacje-technologiczne-kto-moze-dostac-kredyt-technologiczny/ . Warto sprawdzić jak takie wsparcie można otrzymać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pożyczka a kredyt to co innego. W przypadku firmy będzie też zależało jak długo działa na rynku, bo banki bardzo dokładnie wszystko weryfikują… pod tym względem. Często pojawia się zapytanie o to, czy firmy mogą… wzią…ć kredyty bez BIK: [url]http://bez-bik.pl/czy-firma-moze-starac-sie-o-kredyt-bez-bik/[/url] i w praktyce jest to właściwie niemożliwe, zwłaszcza w banku, ale co innego w firmach pozabankowych. To oczywiście wią…że się też z większym ryzykiem, ale warto o tym więcej poczytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli pożyczka na rozwój formy jest dobrze spożytkowana to moim zdaniem jak najbardziej ma to sens. Jest wiele branż, w których można wykorzystać technologię SLM. Taki druk 3D w metalu znajduje swoje zastosowanie w stomatologi, medycynie, przemyśle samochodowym czy elektronice. Bardzo dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie http://siteco.com.pl/technologia-slm/ , z którą… warto się zapoznać. Takir informacje mogą… okazać się przydatne w Twojej branży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo czesto kwota pozyczki ktora decydujemy sie wzią…ć jest zalezna od kosztow najmu - a im wieksza pozyczka tym trudniej ja splacic. Z tego wzgledu warto stawiac na takie rozwiazania jak biuro wirtualne. Dzieki niemu sporo oszczedzimy na kosztach zwiazanych z czynszem- umowy sa elastyczne wiec mozemy miec takie biuro na krotko badz dlugo - wszystko zalezy od naszych potrzeb. Ta firma http://www.fullserviceoffice.pl/wirtualne-biuro/ oferuje takie optymalne rozwiazania. Warto je rozważyć szczegolnie jesli jestesmy poczatkujacymi przedsiebiorcami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez pożyczki też sobie poradzisz, ja także bałem się o rozwój mojej firmy, ale udało się, na począ…tku bałem się także o to, że nie będę miał pieniędzy na wynajem lokalu na biuro, ale trafiłem na firmę https://e-biuro.eu/ dzięki której mam wirtualne biuro i mogę w nim spotykać się z klientami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozwój firmy jest zdecydowanie kwestią…, na którą… warto zwrócić uwagę. Ja również niedawno stałam przed poważnym wyborem. Na szczęście udało mi się natrafić na stronę: https://ipm-kredyty.pl/kredyty-i-pozyczki-hipoteczne-dla-firm Okazało się, że można na niej znaleźć sporo przydatnych informacji jeśli chodzi o pożyczki hipoteczne dla firm. Jeżeli i Was interesuje ten temat to polecam sobie zajrzeć - znajdziecie tam między innymi porównanie ofert kilku banków ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...