Jump to content
Sign in to follow this  
jkaminski

Zniżka 30% na nowy Monstroid2

Recommended Posts

Poszukujecie uniwersalny motyw dla WordPress do tworzenia różnych typów stron www? W tym przypadku możecie zwrócić uwagę na Monstroid2 – flagowiec ze strony TemplateMonster. Tym bardziej, że on był całkowicie przebudowany i ma sporo przewag nad poprzednikiem. Do nich można także odnieść:

- Szybkość działania. Strona parta o ten motyw ładuje w cią…gu 1,2 sekundy (według testów Google PageSpeed). Jest to o 10 razy szybciej od poprzedniej wersji Monstroid2.
- Magic Button. Jest to świetny instrument, który pozwoli zmienić wyglą…d strony bez ręcznego pisania kodu.
- 20 stylowych projektów dla witryny. Każdy z nich zawiera gotowe układy strony domowej i niektórych podstron. Oprócz tego twórcy planują…, co miesią…c zwiększać tą… liczbę.
- Elementor i rozszerzenia do niego z Elementor marketplace. Za pomocą… ostatnich możecie Państwo dodawać nowe ciekawe widgety na stronę w trybie online.
- 500 szablonów dla Elementora. Oprócz tego ich można kombinować za pomocą… Magic Button i tworzyć unikatowe projekty. Także warto dodać, że twórcy planują… zwiększyć liczbę szablonów do 1000 sztuk.
- Zestaw nowych rozszerzeń dla WooCommerce.
- Kompatybilność z popularnymi wtyczkami dla WordPress, w tym Contact Form 7, Mail Chimp, Yoast SEO, WooCommerce itd.[/list]

[img]https://zapodaj.net/images/1bd380a1d0d10.jpg[/img]

Zainteresowaliście? W takim nie przegapcie świetnej okazji. Od 20 do 26 sierpnia działa zniżka 30% na poprzednie zamówienie motywu (Monstroid2 będzie dostępny od 27 sierpnia). Oprócz tego można zamówić przemijalne wsparcia dla templatki na 3 miesią…ca. Jego wartość wynosi tylko $1.

Więcej informacji o Monstroid2 można znaleźć na stronie: [url]https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html[/url]

P.S. Prosimy zwrócić uwagę, że poprzedni Monstroid2 nie można odnowić do nowej wersji. To są… 2 zupełnie różne produkty. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...