Jump to content
Sign in to follow this  
marta88

Gotowanie dla męża i dzieci

Recommended Posts

My często zamawiamy pizze, przy dwójce dzieci nie mam czasu na gotowanie. Zawsze tylko w party pizza. Mamy swoje ulubione i nigdy nas nie zawiedli. Zawsze szybka dostawa a pizza smaczna i ciepła.

My również dość często zamawiamy jedzenie na dowóz. Z uwagi na to, że ostatnio postanowiłam przejść na dietę staram się nie jadać tłustych rzeczy. Moi bliscy natomiast uwielbiają… pizzę. Na szczęście naszą… ulubioną… pizzerią… jest Pizzeria Nocna, a w jej menu

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
można znaleźć również sałatki, które chętnie zamawiam!

U nas, jak żonka nie ma ochoty gotować, a ja wracam późno z pracy, to zamawiamy sobie obiady domowe z dostawą… z pizza portal. Jest sporo bardzo fajnych knajpek, które robią… bardzo dobre obiadki.

Jak nie ma się czasu na gotowanie i zamawia się często pizze dla dzieci, to kiepsko widzę przyszłość, szczególnie z ich przyzwyczajeniami kulinarnymi i wagą….

Ja nie wyobrażam sobie, abym miała karmić swoją… rodzinę fast food-em. Samodzielne przygotowanie posiłku nie jest przecież ani jakoś specjalnie trudne, ani czasochłonne. Ja, ostatnimi czasy serwuję swojej rodzinie kurczaka. Tak naprawdę nie robię z nim nic szczególnego – obsypuję przyprawą… „Złoty kurczak†z Knorra i wstawiam do piekarnika. Jedzą…, aż im się uczy trzęsą…!

Ja też raczej nie kupuję fast foodów, poza tym lubię gotować, a jak mi się nie bardzo chcę to robię po prostu sałatkę. Sałatka szpinakowa

Hidden Content

nie wymaga wielkich nakładów czasu i pracy a jest zdrowa i bardzo smaczna

Warto też dbać o odpowiednie przyjmowanie witamin . Mam tu na myśli między innymi picie soków naturalnych. Ja akurat nie mam czasu na bawienie się w robienie soków. Mam taki tryb ,że niestety nie znajduje na to chwili. Zdecydowanie wolę kupować zdrowe i naturalne soki od sprawdzonych producentów. Kiedy tylko na półce sklepowej widze soki z sadów Wincenta https://www.sadywincenta.pl/sklep no to bez większego namyslu kupuje bo to zdrowie w czystej postaci, a do tego bardzo pysznej

W przypadku rodziny sprawdzają… się dania jednogarnkowe - ja swoim dzieciom i narzeczonemu serwuję bardzo często zupy kremy, gulasze, zapiekanki albo makarony. Niby takie proste dania, a wszystkim smakują… i każdy może je doprawiać według własnego gustu :)

Najlepszy i najszybszy sposób na obiad dla całej rodziny to makaron z pieczarkami, kurczakiem i sosem ;) ewentualnie w innym połą…czeniu. Jest syty, łatwo go przygotować i smakuje całej rodzinie.

Mowcie co chcecie ale ja wychodze z zalozenia, ze najlepiej jest gotowac we wlasnym zakresie. Moze to troche starodawne podejscie do tematu jednak sprawdza sie idealnie. Zdaje sobie sprawe z prostego faktu .. wystarczy pare klikniec myszka i mamy jedzenie dostarczone pod drzwi domu .. tylko ile mozna jesc fastfoody :) Zreszta na dluzsza mete to chyba nie jest do konca rekomendowane przez leakrzy ze wzgledu na stan zdrowia do jakiego mozna sie dopuscic. Jesli w ciagu tygodnia mamy slabo z czasem to przeciez mozna cos ugotowac chociazby w weekend. U nas w niedziele na pierwsze danie kroluje od zawsze rosół staropolski - podrzucam przepis dla zainteresowanych https://uwielbiam.pl/przepis/domowy-rosol-staropolski Co ciekawe nie potrzeba zadnych specjalnych ulepszeczy .. wszystkie skladniki naturalne i zdrowe, wiec w sam raz takze dla naszych dzieci.

O ja bardzo lubię gotować dla rodziny :) Nawet sobie ksią…żkę z przepisami kupiłam [url="https://www.bee.pl/smakoterapia-2-iwona-zasuwa_p998690.html"]https://www.bee.pl/smakoterapia-2-iwona-zasuwa_p998690.html[/url] by mieć więcej pomysłów na zdrowe i pożywne dania :)

Jak chcesz szybki ale zdrowy obiad to rozważ sytą… zupę firmy Krakus. W ofercie jest żurek lub barszcz które są… bardzo dobre pod względem składu a smak jest wspaniały.

Gotowanie dla męża i dzieci zajmuje mi właściwie pół życia datego pomyślałam, że gdy wyjadą na dużą cześc wakacji nad morze to będę miała sporo czasu dla siebie. Niestety nie dostanę urlopu, ale przeznaczę te dni na zdrowe i racjonalne odżywianie się. Mimo że zajmuję się kuchnią to jednak siebie zaniedbałam. Myślcie, że taka dieta pudełkowa indywidualna

Hidden Content

byłaby dobrym rozwiązaniem?