Jump to content
Sign in to follow this  
kiko000

Testy na prawo jazdy

Recommended Posts

Cześć, w tym roku podchodzę do egzaminu na prawo jazdy i szukam strony z aktualną… bazą… pytań. Chciałabym robić testy na prawo jazdy. Z tego co widziałam, sporo pozytywnych opinii ma strona

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Ktoś z Was z niej korzystał i udało się zdać za pierwszym razem?

A tutaj

Hidden Content

zaglą…dałeś? Myślę, że warto. W ten sposób można sporo się nauczyć i bez problemu przystą…pić do egzaminu. Koniecznie sprawdź sobie ich ofertę.

Dla mnie testy były do ogarnięcia ale bardzo bałam się praktyki. Jak szłam na kurs byłam całkowicie zielona ale na szczęście instruktor z moto start na Mokotowie(bardzo wyrozumiały i cierpliwy) potrafił mnie nauczyć jeździć i to na tyle że zdałam egzamin bez problemu!

Chciałam zasięgną…ć opinii,o tym gdzie uczą…,dobrze i konkretnie nauki jazdy,ażeby efektem był zdany egzamin.Dajcie jakieś namiary,oczywiście sprawdzone. Bo chciałam zapisać się już na kurs nauki jazdy ale strasznie się boję że źle wybiorę placówkę. Przeglą…dałam oferty i znalazłam https://www.kursylektor.pl/ . Muszę popytać znajomych czy ktoś zdawał tu prawko, ale może ktoś z Was robił tu prawko ?

Ja miałem świetnych instruktorów ze szkoły [url="http://www.zdajprawko.pl/"]Zdaj Prawko[/url] w Poznaniu. Zarówno teoria jak i praktyka były prowadzone w fajny sposób, więc nie musiałem się nawet jakoś dużo uczyć przed egzaminem. Polecam ich jak ktoś jest z Poznania lub okolic.

I jak Wam poszedł test? Macie już długo prawo jazdy? Mieliście okazję dostać już mandat? Mój brat ostatnio miał takie "szczęście" i niestety musi opłacić mandat. Pomogłam mu w tym, że znalazłam stronę https://zaplacmandat.pl/ Jest bardzo fajna, ponieważ opłaca się tam mandat w kilka sekund.

Prawo jazdy chciałem mieć od dawna, jednak nie miałem opcji zapisania się do szkoły 

Hidden Content

ponieważ był komplet, ale mimo to nie zrezygnowałem, czekałem na kolejny miesiąc. Prawo jazdy zdałem dzięki tej szkole bez żadnego błędu. 

Edited by terpi