Jump to content
Sign in to follow this  
poollannika

pożyczka na firme

Recommended Posts

Ostatnio przeprowadziłam siędo Kołobrzegu, ponieważ rozpoczęłam działą…lność. Po porostu moja mała własna firma. Jak na ambitną… osobę przystało, chciałabym aby rozwijała się w szybkim tempie. Do tego jednak potrzebuje troche pienią…żków, a co za tym idzie wzią…ć kredyt. Ostatnio spotkałam starego dobrego znajomego, który bardzo dobrze zorientowany jest na rynku kredytowym. Polecił mi bardzo serdecznie ofertę

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Minimum formalności to najbardziej mnie zachęciło, obok oczywiscie krótkiego czasu realizacji. Czy ktoś skorzystał z ich oferty? Równie pozytywnie nastawiony jest do niej ?

Warunki są… przeróżne :) Trzeba na spokojnie sią…śc, wzią…ć parę ofert pożyczkowych i po prostu porównać. Wtedy dowiecie się wszystkiego. Również na atrakcyjność pożyczek wpływa wiele innych czynników jak np. wygoda i szybkość otrzymania pieniedzy. Na to możecie na pewno liczyć w firmie

Hidden Content

Możesz też spróbować pożyczyć pienią…dze przez jedną… z instytucji pozabankowych. Jest nią… chociażby

Hidden Content

która pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcami, a inwestorami (na stronie znajduje się również kalkulator pozwalają…cy oszacować wysokość raty).

Jeśli chcesz opierać swój biznes na parabankach to życzę sukcesów. W raiffaisen już po pół roku działalności można uruchomić limit kredytowy dla firmy, który umożliwia finansowanie bieżą…cej działalności. Tanio łatwo i przyjemnie.

A musi to być pożyczka jeśli chodzi o finansowanie?Może lepiej pomyśleć o innej formie?Jest ich aktualnie naprawdę dużo do wyboru, choćby dość mało jeszcze znana opcja funduszy private equity (w Polsce działa firma Avallon:

Hidden Content

Działalność funduszy private equity opiera się na wykorzystywaniu pieniędzy uzyskanych od inwestorów w celu zakupu całości albo części działają…cych przedsiębiorstw i ich późniejszej odsprzedaży.

Również bardzo ciekawą… opcję pożyczki firmowej ma Kredyt123

Hidden Content

Mało, która firma ma tak niskie oprocenowanie, już od 8,7% oraz maksymalną… kwotę pożyczki do 500 000 złotych. W firmach czesto potrzebne są… fundusze choćby na start ale i także na zakup nowego sprzętu czy innych rzeczy gwarantują…cych jej rozwój, więc pożyczki to biznesowe to norma :)

Dobrze wiedzieć ale dobrze też pilnować swojego numeru pesel [url="https://chronpesel.pl"]https://chronpesel.pl[/url] bo cią…gle się słyszy o jakiś oszustach i kradzieży danych a taka prosta rzecz może zabezpieczyć nas przed dużymi kłopotami

Doradca Finansowy Katowice 

Hidden Content

na pewno pomoże Ci w dobraniu jak najlepszego kredytu. Ja osobiście jestem zadowolony z jego podejścia do tej sprawy, dzięki niemu udało mi się dostać kredyt na jakim mi zależało.