Jump to content
Sign in to follow this  
ruslan

Pożyczka czy raty?

Recommended Posts

Czasami pojawia się potrzeba zakupu jakiegoś sprzętu komputerowego, oprogramowania czy akcesorów. Nie zawsze istnieje możliwość wykorzystania luzem gotówki - w zwią…zku z tym pojawia się pytanie, raty czy kredyt gotówkowy na sprzęt?

Moim zdaniem najlepsze rozwią…zanie to kredyt odnawialny-samemu decydujesz kiedy spłacasz i jak długo. Jak chcesz poczytaj sobie w internecie o ofercie jak działa to na przykładzie mojego banku: Nest Bank:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
opcja jest korzystna bo 0%prowizji za udzielenie kredytu. Ja wybieram taki sposób a Ty musisz zdecydować sam co Tobie jest bardziej wygodne. Mam to pod ręką… i wykorzystuję kiedy chcę i na co chcę.

Wszystko zależy od konkretnej oferty ratalnej i chwilówkowej. Musisz porównać obie i wybrać lepszą… opcje ;) Jeżeli zakup nie przekracza 2 tys złotych to polecam Ci pożyczkę od

Hidden Content

tam możesz dostać do 2 tys złotych darmowej pożyczki, więc jak raty wyjdą… więcej niż 0% to to bedzie lepsza opcja

Lepiej jest zacią…gną…ć pożyczkę. Niestety, raty są… nieopłacalne. Moja siostra kupują…c telewizor na raty, musi oddać do banku dodatkowo 100% jego wartości Lepiej zdecyduj się na zacią…gnięcie chwilówki (musisz liczyć się z podobnymi kosztami, jak w przypadku kredytu w banku) - możesz przeczytać o nich tutaj:

Hidden Content

Myślę, że lepszym rozwią…zaniem będzie pożyczka. Jeśli masz długi, to wiedz, że jest coś takiego, jak

Hidden Content

(mają…c zadłużenie, na kredyt w banku nie ma co liczyć). Niestety, raty rzadko kiedy są… opłacalne - często oddać trzeba równowartość sprzętu zupełnie za darmo

Czasami pojawia się potrzeba zakupu jakiegoś sprzętu komputerowego, oprogramowania czy akcesorów. Nie zawsze istnieje możliwość wykorzystania luzem gotówki - w zwią…zku z tym pojawia się pytanie, raty czy kredyt gotówkowy na sprzęt?

Raty wcale nie sa takie darmowe. Ktoś musi tutaj zarobić. Albo bank albo sklep. Tak wieć albo sklep podwyższy cenę sprzętu. Albo raty będą… oprocentowane. W sytuacji kiedy krdyty gotowkowe są… niedrogie wzięcie takiego wcale nie jest takie głupie

Na stronie jest ranking kredytów gotówkowych

Hidden Content

Jak można sobie zobaczyć oprocentowanie niektorych spada poniżej 10 % rocznie

Tylko odradzam Wam brać kredytów a tym bardziej od niezaufanej firmy. Mogę jednak z czystym sumieniem polecić stronę

Hidden Content

, gdzie pienią…dze dostałem szybko a rejestrację zrobiłem w domu. Praktycznie nie ma żadnych zobowią…zań a spłacasz w wygodnym terminie.

no kredyty to straszny problem pozniej. Jak juz musicie pozyczac to tylko od zaufanego zrodla. Ja wzięłam pierwszą… pożyczkę od lendon https://www.lendon.pl/ i nawet wszystko mi wyjaśniono co do opłat i terminu spłaty. Wszystko poszło bezproblemowo.

[quote name='ruslan' timestamp='1503822353' post='206183']
[/quote]

W sumie raty to też kredyt, jakieś zabezpieczenie sklep musi posiadać. Wygodniej sięgną…ć po to wsparcie [url=https://hotmoney.pl/kredyt-odnawialny-czy-debet-w-koncie-co-zamiast-kredytu-gotowkowego/] https://hotmoney.pl/kredyt-odnawialny-czy-debet-w-koncie-co-zamiast-kredytu-gotowkowego/[/url], gdy zakup nie taki znów drogi.