Jump to content
misia80

Czas wolny – jak spędzacie?

Recommended Posts

Jak w temacie – jak spędzacie czas wolny? Ja, uwielbiam oglą…dać filmy – szczególnie komedie romantyczne. Jeśli już o nich mowa, to czy moglibyście polecić mi tytuły warte obejrzenia? Fajnie byłoby, gdyby były dostępne na

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- gdyż to zazwyczaj na tej stronie zazwyczaj oglą…dam filmy!

ja w czasie wolnym słucham muzyki, relaksuje się w ten sposób, czasami słucham muzyki rockowej , a czasami sobie lubię załą…czyć portal z muzyką… klubowa np

Hidden Content

beats music, czytam równiez o moich ulubionych artystach :)

A wędkarstwem ktoś się tutaj pasjonuje? Jeśli ktoś ma takie hobby, to polecam rzucić okiem tutaj

Hidden Content

, jest szeroki wybór główek jigowych.

Ja na szczęście nie mam problemu ze znalezieniem sobie rozrywki na wolny czas, mam go niezbyt dużo;P Ale jak już coś ugram w cią…gu dnia to chętnie gram w World Clash

Hidden Content

mam już nawet swoją… gildie i paru znajomych którzy też w to grają…. Gra potrafi wcią…gną…c :)

Moim postanowieniem noworocznym jest wzięcie się a siebie. chce spalić parę kilogramów ,dlatego zaczęłam pić dużo wody, ćwiczyć i nosić odpowiednią… bieliznę. Mnie bardzo pomogła bielizna antycellulitowa. Kupuję ją… zawsze tylko w jednym sklepie, a mianowicie w

Hidden Content

Nie dość ,że mają… skuteczną… bieliznę w odchudzaniu to jeszcze jest mega zmysłowa. Idealna jakość i dobra cena , a mą…ż jest zachwycony - to chyba najważniejsze.

Jak już mam jakiś czas wolny to staram się nadrobić w moich kontaktach towarzyskich i spotkać się ze znajomymi. Oglą…dam też parę seriali i w wolnym czasie zawsze je nadrabiam.

Ja lubię gry komputerowie, czasem też z chłopakiem jeźdźimy na wyprawy poszukiwaczy skarbów. Na począ…tku wydawało mi się dziwne, że on się takimi rzeczami pasjonuje, ale teraz mnie też wcią…gnęo ;) właśnie dlatego chcemy sobie kupić wykrywacz metali, taki profesjonalny. Oglą…daliśmy już ranking najlepszych wykrywaczy metali na

Hidden Content

i niektóre spełniają… nasze kryteria cenowe, więc kto wie, może już niedługo będziemy mieli własny sprzęt na wyjazdy :)

Podobnie w sumie jak i ja. Jak tylko mam trochę czasu wolnego to staram sie złapać za ksią…żkę i jak najwięcej z niej wycisną…ć. Teraz jednak sprawiliśmy sobie psa i to on zajmuje mi praktycznie cały mój wolny czas. Cały czas chce się bawić i wychodzić na zewną…trz. Póki jest jeszcze mały kupujemy mu specjalną… karmę dla maltańczyków

Hidden Content

później zobaczymy, ale znają…c życie też będziemy wybierać to co najlepsze dla niego

U mnie często trudno o czas wolny pracują…c zawodowo, opiekują…c się dwójką… szkolnych dzieci, a jeszcze często mą…ż w delegacji. A jak już miałam tą… wolną… chwilę, to nic mi się nie chciało. Ale chciałam to zmienić, znaleźć coś dla siebie bardziej ambitnego niż pilot i fotel. W tygodniu zaczęłam nadrabiać zaległości ksią…żkowe, w weekendy zapisałam się na siłownię a na wzmocnienie zaczęłam pić tonik biovital, na serce też pozytywnie działa. Moja rodzinka też stara się rozumieć, że mama też potrzebuje chwili dla siebie :)

My ostatnio cią…gle gramy w rzutki. Zastanawiam się już nawet poważnie nad zakupem rzutek do domu. Na stronie

Hidden Content

wybór jest bardzo duży. Widzę, że to nawet nie jest takie drogie - więc może warto? Åšwietna zabawa bez wychodzenia z domu :)

Jeśli mam trochę wolnego czasu, to wybieram się na jakiś koncert. Na

Hidden Content

znajdziesz terminarz najbliższych koncertów, tak więc nie przegapisz występu na żywo ulubionego zespołu. Fajnie wybrać się większą… grupą… i zrelaksować się w rytmach muzyki.

Ja ostatnio cały mój wolny czas poświęcam projektowaniu i aranżowaniu wnętrz w moim nowym mieszkanku :) bardzo pomagają… mi w tym wpisy z

Hidden Content

, gdzie można znaleźć wiele zdjęć wnętrz w bieli i w skandynawskim stylu. Dzięki nim zdecydowałam się na białe meble i był to strzał w dziesią…tkę! Okazało się, że same meble potrafią… być świetną… dekoracją… mieszkania :)

Ostatnio najwięcej z dziećmi w ogrodzie. Chlapią… się w basenie albo gramy w piłkę. Na stronie

Hidden Content

widziałam trampoliny i chyba w końcu im też kupię. Niech spalają… energię. Będą… w domu spokojniejsi.

Ja czas wolny spędzam głównie na rozwijaniu mojej pasji i dokupowaniu nowych eksponatów :D Uwielbiam zbierać naklejki i jest to moje największe hobby. Ostatnio najbardziej zaczęły interesować mnie hologramy, bo pięknie się mienią… i są… po prostu świetne! Zamówiłem sobie na http://hologramki.pl/ hologramy na legitymacje i jestem nimi zauroczony. Åšwietnie wyglą…dają… w mojej kolekcji :)

Najlepiej znaleźć sobie jakieś ciekawe hobby. Jak macie za dużo wolnego czasu, czego wam osobiście zazdroszczę, to koniecznie nad czymś pomyślcie. Może to być jakiś sport, może też gra na instrumencie. Ja kiedyś próbowałam grać na perkusji, ale czas mi na to nie pozwolił. Może [url=http://drumstore.pl/]zobacz[/url] sobie jak wyglą…da taka nauka, myślę że może przysporzyć to wam wiele radości :)