Jump to content
Sign in to follow this  
halszka

Wiosenne alergia

Recommended Posts

Ja cią…gle miałam problemy z alergią…, która nie dawała mi spokoju. Próbowałam róznych leków, ale nic. Bardzo pomocny okazał się ten poradnik:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
. Zawiera wiele przydatnych rad, dzięki którym łatwiej można sobie z tym problemem poradzić.

Prawda jest taka, że dobry lek przeciwalergiczny,to podstawa. Tutaj

Hidden Content

warto sobie zerkną…ć i poczytać na temat Aleric Deslo . Jak się okazuje skuteczne rozwią…zanie wcale nie musi być drogie.

W Twoim przypadku bardzo dobrą… opcją… będą…

Hidden Content

. Jasne, ze warto coś poczytać o alergiach, o testach i jak walczyć z alergiami jednak podstawową… kwestią… jest zdiagnozowanie problemu. Jeżeli nie będziesz pewna, że to jest alergia i na który konkretnie alergen to walka z chorobą… nie będzie na pewno na tyle skuteczna na ile mogłaby być

Zgadzam się z tym jak najbardziej, opieka lekarska jest konieczna. Ale też można zadbać o to by po prostu wyeliminować czynniki alergizują…ce z otoczenia, w tym celu stosuje się oczyszczacze powietrza [url="https://homespot.pl/blog/dbamy-o-powietrze/oczyszczacz-powietrza-dla-alergikow"]https://homespot.pl/blog/dbamy-o-powietrze/oczyszczacz-powietrza-dla-alergikow[/url] . Mają… specjalne filtry, dzięki którym radzą… sobie z kurzem, pyłkami oraz roztoczem

Bardzo dobry artykuł, pomógł mi zdecydować który oczyszczacz wybrać i postawiłam na Klarta Forste 2 . Dzieci teraz przez pylenie mają… problem z zasypianiem więc postawię to urzą…dzenie w ich pokoju by w nocy katar ani kaszel nie budził 🙂 Maluchy to chyba mają… najgorzej z tymi alergiami 😕

moim zdaniem nie powinnas sama brac lekow. Ja najpierw mialam robione testy alergiczne w laboratorium diagnostyka i potem alergolog dobieral mi leki pod wyniki. Przeciez to sa czesto mocne leki, ktore potrafia sprawic, ze bedziesz usypiac

Niestety alergie dopadają… nie tylko wiosną…. Moga być ucią…żliwe przez cały rok, dlatego warto zainwestować w taki https://airmaster.ballu.pl/ oczyszczacz powietrza. W ten sposob pozbędziesz się z powietrza alergenów i roztoczy. Zobaczysz, ze w ten sposób znacznie lepiej bedziesz się czuc.

[quote name='geeky78' timestamp='1502709504' post='206065']
Niektórzy mają… alergię niezależną… od pory roku.
[/quote]

ja mam na kierownika :)

Także zetknęłam się z tym, że alergik kupuje bą…dź już ma w swoim domu większy lub mniejszy oczyszczacz powietrza. Podobno dzięki niemu mamy lepszą… jakość powietrza w pomieszczeniu no i niweluje alergeny które znajdują… się właśnie w powietrzu. Więc postanowiłam i ja kupić taki oczyszczacz by ogólnie sprawić by powietrze w pokojach dzieci było bardziej zdrowsze. Szukają…c jakiegoś idealnego natrafiłam na ten https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/ideal-ap-30-pro/ Myślę, że sprawdzi się on idealnie

Na alergię na kurz (ale i na pyłki też) polecam bardzo oczyszczacz powietrza, ale jakiś dobrej jakości, który ma atesty skuteczności oczyszczania powietrza. Mamy w domu małą alergiczkę i jej o wiele lżej jest gdy oczyszczacz "pracuje" mamy model Stadler Form, bo to firma która specjalizuje się w uzdatnianiu powietrza

Zgadzam się z powyższym komentarzem. Mam Winixa od Air Naturel i bardzo sobie chwalę. Oczyszczacz usunie z powietrza w pomieszczeniu wszystkie alergeny, więc przynajmniej w domu można odetchnąć z ulgą i cieszyć się komfortem. Gorzej na zewnątrz :/