Jump to content
Sign in to follow this  
Mercus

Prezent dla dziewczyny

Recommended Posts

Cześć dziewczyny - chciałem się Was poradzić w jednej sprawie. Z racji tego, że moja dziewczyna ma za chwilę urodziny, chciałem jej kupić jakiś prezent i do głowy przyszły mi buty. Jednak prosze Was - pomóżcie, gdzie kupujecie , w jakich sklepach wygodne szpilki. Chodzi mi o sandały (do gołej nogi), półbuty, kozaki itp. Moja dziewczyna strasznie narzeka na szpilki, że nie może w nich chodzić. Czy na prawdę wszystkie dziewczyny chodzą…ce w szpilkach mają… tylko drogie buty i są… one wygodne, no bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby każda laska miała buty za 300-400 zł? Ewentualnie jak nie to, to coś z butów do biegania jak te

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

ja niestety się w ogóle na tym nie znam, więc prośba o pomoc :)

Znam ten problem, czasem ciężko wybrać prezent. Kiedyś kupiłem jej sukienkę która była za mała :( Trochę niezręczna sytuacja bo nie można było wymienić na inny rozmiar. Ostatecznie sprzedaliśmy ją…. Jak macie podobną… sytuację to polecam poczytać:

Hidden Content

Niestety stary nie doradzę Ci, liczy na podpowiedzi koleżanek.

Ja jak mam problemy z kupieniem prezentu to wchodzę na strony hurtowni i tam szukam czegoś co mnie zainspiruje. W sumie zawsze się sprawdza, bo zawsze znajdę coś, co póxniej ostatecznie kupuję. Na przykład ostatnio korzystałem ze strony hurtowni

Hidden Content

i trafiłem tam na bardzo ładne zegarki sportowe. Wiem, że moja dziewczyna takie chciała, bo ostatnio dużo trenuje i taki gadżet na pewno się jej przyda :)

Każda dziewczyna zawsze ucieszyłaby się z kwiatów i biżuterii . Odradzałabym kupowania ubrań na prezent ponieważ może okazać się , że nie wpadnie w gust , albo okaże się ,że rozmiar nie jest dobry . Z ciekawszych pomysłów w mojej głowie jest wycieczka , można spędzić czas razem i świetnie się bawić .

Robią…c prezent, pod uwagę powinno się wzią…ć m.in. zainteresowania danej osoby. Ja, uwielbiam psy - wą…tpię jednak, aby ktoś odważyłby mi się go podarować. Moją… drugą… pasją… jest cukiernictwo. Nie obraziłabym się więc, gdyby ktoś wręczył mi coś, co zostałoby zakupione w sklepie takim, jak ten:

Hidden Content

Tak sobie myślę, że najbardziej to chyba jednak ucieszyłabym się z tego typu lubrykantów:

Hidden Content

- wraz z chłopakiem naprawdę dużo eksperymentujemy, więc tego typu "gadżety" są… nam niezbędne :-).

Zabierz ją… po prostu na

Hidden Content

. Myślę, że z takiego prezentu na pewno bardzo się ucieszy. Jest to świetny i bardzo oryginalny pomysł. Odpoczniecie sobie razem i będziecie mieli czas tylko dla siebie.

Nie brak przedmiotów, którymi możesz obdarować swoją… kobietę. Sama, najbardziej ucieszyłabym się z tego typu gadżetów erotycznych:

Hidden Content

Ja mam manie malowania paznokci. Ostatnio oglą…dałam żelowe lakiery na

Hidden Content

Znalazłam śliczne kolory, których jeszcze nie mam w swojej dość pokaźniej kolekcji lakierów. Mogłabym dostać taki kolorowy zestaw ;)

Ja swojej zafundowałemturnusy odchudzają…cece i był to ostatni prezent w naszym zwią…zku :) Także polecam jak ktoś jest znudzony swoją… dziewczyną…

Hidden Content

Edited by Rubinek2

Myślę, że najbardziej będzie zadowolona z takiego -

Hidden Content

Ale czy on się najlepiej sprawdzi? Przecież znacie bliskie wam osoby, wiecie co one lubią… i co zrobi na nich największe wrażenie.

Jeśli macie kupować byle co, to lepiej odpuśćcie jakiekolwiek kupowanie.

Może jakaś dobra ksią…żka?! Ja kupowałem dla swoich dzieciaków ostatnim razem fajne kolorowanki ze strony

Hidden Content

. Mają… sporo ciekawych tytułów, więc dla dziewczyny też z pewnością… można coś znaleźć.

Zestawy do manicure hybrydowego to ostatnio całkiem popularny prezent. Ważne żeby miały od razu lampę UV do paznokci:

Hidden Content

bo bez niej nie da się zrobić takiego manicure.

Też bym była za zestawem kosmetyków. Ja ogólnie mam problem z doborem kosmetyków dla danej osoby, a to jednak zawsze praktyczny prezent. Na ekobieca.pl mają… gotowe zestawy - nawet jeśli sam kosmetyk dla adresata nie będzie odpowiedni z różnych przyczyn może go sprezentować tak pieknie zapakowany dalej ;p

Warto aby taki prezent był wykonany własnoręcznie bo wtedy takie przedmioty mają… prawdziwą… wartość, tym bardziej dla dziewczyny. Ja proponuję np kolaż z wspólnymi zdjęciami, np w kształcie serca albo jakiejś innej figury. To na pewno zrobi wrażenie, tym bardziej jak oprawisz go w antyramę. Co do konkretnych wymiarów oprawy nie trzeba się martwić bo w tym sklepie

Hidden Content

można zamówić w dowolnym rozmiarze

Ja niedawno dawałam w prezencie ksią…żkę, którą… znalazłam tutaj

Hidden Content

.Uważam, że ksią…żka to rewelacyjny pomysł na prezent. Wybór na rynku jest ogromny, więc dla każdego można coś znaleźć.

Ja dawałem płyty DVD. Znalazłam na stronie

Hidden Content

ulubiony film solenizanta, więc wiedziałam, że prezent okaże się trafiony.

Åšwietnym pomysłem jest

Hidden Content

szczególnie, że lada chwila zaczyna się sezon gładkich nóg!