Jump to content
Sign in to follow this  
halszka

wysiłek fizyczny, a suplementy diety

Recommended Posts

Dużo ćwiczę, biegam, tańczę czasem odczuwam lekkie skurcze, ale nie chcę żeby się nasiliły. Myślicie, że to może mieć zwią…zek z niedoborem magnezu, czy raczej jakimś przetrenowaniem? Kolega polecił mi przeczytanie artykułu

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
. Sama już nie wiem z czego to może wynikać. Jak myślicie?

Wiadomo, warto się wspierać naturalnymi suplementami jeśli ich nie uzupełniasz zdrową… dietą…, a przy odchudzaniu i wysiłku fizycznym sprawdza się therm line fast w moim przypadku, ma naturalne składniki przyspieszają…ce spalanie tłuszczu, takie jak zielona herbata, mniszek lekarski, ekstrakt z zielonej kawy

Ogólnie przetrenowanie może mieć wpływ na skurcze. Szczególnie jeżeli ktoś z całkowitego braku ruchu przechodzi nagle w bardzo intensywny tryb treningowy. Według mnie na takie rzeczy trzeba szczególnie uważać, bo można narazić się bardzo na jakieś kontuzje. Oczywiście suplementacja przy treningu jest jak najbardziej wskazana, szczególnie witaminy, minerały. To nie zaszkodzi a może tylko pomóc :)

DF Medica ma ciekawe rozwią…zanie. Robią… bowiem badania genetyczne, które pomagają… w optymalizacji diety czy treningów, a nawet w suplementacji. Są… to jedyne takie badania w Polsce. Warto zainwestować w takie badania genetyczne.

Moim zdaniem u ciebie te problemy mogą… wynikać z przetrenowania, a jak chcesz uzupełnić magnez w organizmie to postaw raczej na odpowiednią… dietę, nie na suplementy.

Na pewno przy regularnych treningach, zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa. Z resztą… wiele artykułów zwią…zanych z tą… tematyką… można znaleźć na stronie

Hidden Content

. Nie mniej jednak oczywiście warto sięgną…ć także po magnez, który gwarantuje dobrą… pracę mięśni, a przy tym usuwa zmęczenia. Chyba że ktoś marzy o zbudowaniu pokaźnej masy mięśniowej, wówczas w grę wchodzą… już preparaty białkowe.

Kawa i alkohol wypłukuje magnez, jednak patrzą…c na to, że cwiczysz to są…dze, ze to nie z tego powodu. Teraz w ogóle mamy problemy z suplementacją…..

nie lubię łykac zadnych tabletek, ale sama mam od dwóch tygodni problem ze skurczami w nocy, więc chyba zdecyduje się na jakiś magnez w tabletkach

Uprawiają…c sport, warto zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy, które uzupełnią… naszą… dietę w niezbędne składniki. Sama regularnie ćwiczę i dbam o to, aby dostarczyć mojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuję - m.in. witamin. Z uwagi na to, że nienawidzę tabletek, używam preparatów w spray'u, które nie tylko są… wygodniejsze w stosowaniu, ale także znacznie odcią…żają… układ trawienny. Zazwyczaj kupuję te:

Hidden Content

Poczytajcie koniecznie o tym, czym się kierować przy wyborze odpowiednich suplementów diety:

Hidden Content

Myślę, że ten artykuł może Wam wiele kwestii wyjaśnić, jak i pomóc w wyborze. Kwestia suplementacji wcale nie jest taka oczywista i łatwa.

Jeśli już mowa o wysiłku fizycznym, to jakiego typu sport uprawiacie? Ja, ostatnimi czasy zamierzam nauczyć się grać w tenisa. Z uwagi na to, że na co dzień mieszkam w Warszawie, najprawdopodobniej zapiszę się na kort tenisowy

Hidden Content

i tam będę próbować swoich możliwości. Muszę też znaleźć partnera, który będzie chcieć ze mną… grać ;-).

Niestety suplementy faktycznie są… niezbędne w dzisiejszych czasach. Wią…że się to ze złą… jakością… produktów spożywczych, dostępnych w sklepach i marketach, które nie dostarczają… odpowiedniej ilości składników odżywczych i mineralnych. Polecam poczytać na temat, jakie są… najlepsze [url="http://bodyhouse.pl/Najlepsze-suplementy-diety-dla-kobiet-blog-pol-1532425419.html"]suplementy dla kobiet[/url], ponieważ płeć piękna ma trochę inne potrzeby, niż mężczyźni,

Warto stosować też preparaty magnezowe, bo dzieki nim magnez wchlania sie znacznie lepiej przez skórę niz przez uklad pokarmowy. Zajrzyjcie sobie na produkty firmy Zechsal http://zechsal.pl/61-zechsallsport bo są… niezwykle skuteczne - swietnie regenerują… miesnie po wysilku fizycznym i wzmacniaja kosci