Jump to content
Sign in to follow this  
ronny

Jakiego kuriera polecicie

Recommended Posts

Hejo. Mam do wysłania kilka rzeczy na allegro. Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrago i sprawdzonego kuriera, przez którego mozna byłoby je nadać? Z góry dziżęki za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DHL. Jest szybko, solidnie oraz tanio.

 

Na tej stronie jest informacja

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
oraz dokładny cennik jaki oferuje dhl. Im większa paczka, im większa waga oraz rozmiary tym cena przesyłki równiez jest większa. Wszystko załatwiasz przez internet. Sam sprzedaję różne rzeczy na allegro. Miałem do czynienia z różnymi kurierami. Do tej pory ze strony dhl nie przytrafiła mi się zadna przykra niespodzianka jaka sie niekiedy zdarzała jeśli chodzi o inne firmy kurierskie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to będą… jakieś niestandardowe rzeczy? W sensie wymiary dość duże? Bo jeśli tak to skorzystaj z przesyłki paletowej [url="https://www.pogotowiepaletowe.pl/"]https://www.pogotowiepaletowe.pl/[/url] . Co jak co, ale ten kurier to jest od wszekich zadań specjalnych. Zwykli nie zawsze chcą… coś dostarczyć, ten natomiast zawsze weźmie jeśli mieści się na palecie

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakiego kuriera wybieracie, gdy zamawiacie coś np. z zagranicznych sklepów? Z doświadczenia wiem, że czasami dostawa do Polski nie jest oferowana, co może okazać się dość kłopotliwe. Ja raz na jakiś czas zamawiam coś z zagranicy i korzystam z [url="https://www.eshopwedrop.pl/shops-directories"]https://www.eshopwedrop.pl/shops-directories[/url]. Dzięki temu nie ma problemu, bym zamówił coś ze sklepów zlokalizowanych w europejskich krajach, czy nawet w Ameryce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jasne, że tak. Jak decydujecie się na większe firmy kurierskie to nie ma co się bać, najlepiej zdecydować się na najtańszą… opcje, to dotyczy wszystkich przesyłek. Ja tak znalazłam tanie palety przez stronę https://www.brokerkurier.pl/ Takie porównywarki kurierskie, brokerzy, pomagają… znaleźć bardzo tanią… opcję na dowolną… wysyłkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najłatwiej w sumie porównać sobie w internecie wiele ofert popularnych kurierów i tak wybrać najlepszą…. Opcji jest tu sporo, dlatego takie miejsca jak https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ pomogą… wam w tym zadaniu. Kurier łowicz proponuje w jednym miejscu porównanie wielu solidnych firm kurierskich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...