Jump to content
Sign in to follow this  
karolczak85

Dobry smartfon dla każdego?

Recommended Posts

Znalazłem bardzo fajny smartfon

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
, który chciałbym sobie kupić. Ale najpierw chciałem poznać Wasze opinie na jego temat. Ma 5 calowy wyświetlacz FHD o rozdzielczości 1920x1080px, a także funkcję, dzięki której można korzystać ze smartfona będą…c nawet w pełnym słońcu oraz wiel innych funkcji. Co o nim są…dzicie?

Każdy ma inne oczekiwania co do telefonów. Ja bym wybrała jednak Samsunga. Na przykład takiego:

Hidden Content

. U mnie działa bez zarzutu.

Ja zastanawialem sie jakiś czas temu nad taką… chińską… firmą… ale zrezygnowałem z uwagi na problemy z gwarancja. Jeśli smartfon się zepsuje a takie rzeczy bywają… to potem będzie bardzo trudno go odesłać do Chin.

Sam proponuje się zastanowić raczej nad smartfonem Honor 4 x:

Hidden Content

- jest teraz w promocji w sklepie rtv Euro agd. Kupicie za niecałe 600 zł:

13 mpix aparat

5,5 cala full hd

kitkat android

4 rdzeniowy procesor

Samsungi faktycznie są… dobre, ale przejrzyj sobie jeszcze inne marki. Osobiście mogę polecić htc desire 825 

Hidden Content

. Dawno nie widziałam tak dobrze wykonanego i funkcjonalnego "hatece" . Dźwięk jest przepiękny, oglą…dałam na nim filmy i brzmią… prawie jak w kinie. Do tego ten duży wyświetlacz - miodzio

Edited by pitey

Ja zastanawialem sie jakiś czas temu nad taką… chińską… firmą… ale zrezygnowałem z uwagi na problemy z gwarancja. Jeśli smartfon się zepsuje a takie rzeczy bywają… to potem będzie bardzo trudno go odesłać do Chin.

Pogwarancyjne naprawy śmiało możecie zlecić pod ten adres

Hidden Content

.O naprawach w zakresie elektroniki użytkowej, której nie obejmuje serwis gwarancyjny, wiedzą… bardzo dużo.

Edited by Zen100

Tutaj masz recenzje ich nowszego modelu

Hidden Content

Moim zdaniem cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do jakości itp.

Zgadzam sie z @ Buziaczek, Ja preferuję samsungi, a mój maz upiera sie przy iphone.Teraz marzy mi się Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950 . Zerknijcie na parametry -

Hidden Content

to zrozumiecie dlaczego.

Dobry wybór :) Nie będziesz się musiał martwić o ewentualne zamienniki, kiedy coś się zepsuje. Bateria

Hidden Content

to tanioszka :)

Z uwagi na to, że mój poprzedni telefon uległ zniszczeniu, zaopatrzyłam się w nowy. Tym razem chciałabym uchronić go przed tego typu sytuacji więc zakupiłam kilka przydatnych akcesoriów w sklepie internetowym

Hidden Content

. Dokładnie zakupiłam etui i szybkę ochronną… . Nie żałuję zakupu bo telefon wkońcu jest bezpieczny.

Drogie te telefony co polecacie, nawet bardzo. Ja myślałam o przeznaczeniu ok 300zl ale widzę, ze to zupełnie za mało. Będę chyba śledzić

Hidden Content

aż pojawi się jakaś znaczna obniżka albo super kod rabatowy ;p

Warto też pamiętać o odpowiednich akcesoriach do nowego telefonu. To jest podstawa. Przede wszystkim należy go odpowiednio zabezpieczyć przed zarysowaniami czy upadkiem. Tutaj

Hidden Content

znajdziecie wiele ciekawych rozwią…zań do różnych modeli. Warto tam sobie zerkną…ć.

No chyba nie dla każdego jeśli ktoś ma talent w psuciu telefonów :D ja chyba musiała bym mieć z kamienia ten telefon. Teraz musze oddać swój do naprawy bo tak sobie nim machałam podrzucałam że spadł i szybka do wymiany. No cóż trzeba zapłacić za swoje błędy :D ale ważne że znalazłam serwis gdzie szybko i tanio wymienią… szybkę. Czy ktoś może korzystał z ich usług

Hidden Content

bo pierwszy raz będę zanosić tam swój telefon.

Osoby, które dość długo korzystały ze zwykłego telefonu ciężko przestawiają… sie na smartfona. Mi też było trudno ale teraz nie wyobrażam sobie powrotu do starej komórki. Może poszukaj tutaj

Hidden Content

jakiegoś prostego smartfona dla siebie. Wydaje mi się, że Xiaomi był by idealny. Są… dobrze wykonane i proste w obsłudze.

Zobacz sobie tutaj

Hidden Content

jakie mają… fajne i niedrogie telefony. Warto zawsze stawiać na jakość, ale oczywiście nie trzeba przepłacać. Telefon musi bowiem spełniać nasze oczekiwania i być praktyczny. Wysoka cena nie zawsze jest równa naprawdę wysokiej jakości.

Bez wą…tpienia istnieją… smartfony lepsze i gorsze. Tych drugich powinniśmy pod żadnym pozorem nie kupować, bo w innym przypadku zrazimy się do tej ciekawej technologii. Współczesne telefony mogą… zastępować nam aparaty, GPS, a nawet laptopa. Wystarczy spojrzeć na funkcje najnowszego modelu Sony: [url]https://cyfrowaekonomia.pl/sztuczna-inteligencja-w-sluzbie-smartfonow-aibo-czyli-przypadek-sony-xperia-xz3/[/url].