Jump to content
Sign in to follow this  
bmxx

Jaki prezent dla żony

Recommended Posts

Jakie prezent dla żony na urodziny 40?

Ona interesuje się rozwoje siebie w sferze duchowej, wiecie ezoteryka, afirmacje i te sprawy.

Co można jej dać?

Sam czytałem sobie o tych afirmacjach i dla mnie jest to jednak bzdura. Nie kupiłbym żonie niczego z tym zwią…zanego bo jestem zdania, że jest to jedynie strata pieniędzy. Proponowałbym zerkną…ć sobie raczej na tą… stronę:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- jest tutaj lista prezentów dla kobiety. Możesz zobaczyć czy nie ma tam dla niej czegoś interesują…cego. Moja żona na przykład kolekcjonuje świece yankee Candle. Jak zbliża się jakaś okazja to po prostu kupuję jej taka świecę i zawsze była z tego zadowolona. Åšwiece nie są… takie tanie ale jest zawsze możliwośc kupna świecy zapachowej miesią…ca. Takie świece są… o wiele tańsze:

cassis.jpg

Ja mojej żonie naprawiłem kuchenkę

Hidden Content

, upiekłem ciasto i dałem bon zakupowy. Tak swojsko bez fajerwerków :)

Najbezpieczniejszy prezent dla każdej kobiety to jakiś element garderoby. Å»adna kobieta nie powie, że ma dość ciuchów i więcej jej nie potrzeba. Dlatego proponuję celować w produkty od

Hidden Content

a zapewniam, ze żona będzie bardzo uradowana na ich widok.

Szukacie bardzo dobrej jakości samochodu w Warszawie na prezent ? Jeśli tak to koniecznie zaglą…dnijcie także na ofertę

Hidden Content

niesamowite samochody używane które są… jak nowe, wiele promocji wakacyjnych i gwarancja na każde zakupione u nich auto !

Edited by add6a

Dla mnie w ogóle prezenty zwią…zane z kuchnią… są… niezwykle udane. Ale ja uwielbiam gotować.

Oooo, popieram ;) Nie dla każdego przecież gotowanie to jest przykry codzienny obowią…zek, tylko pasja, hobby, miiiiłość :)

Prezentów niespodzianek co prawda nie lubię i zawsze mężowi pokazuję co bym chciała, ale nie znaczy to że nie umniejsza frajdy z prezentu. Na urodzinki, mą…ż zamówił mi z

Hidden Content

kute noże Gerlach z piękną… rękojeścią… z egzotycznego drzewa. Prezencik prezentuje się bardzo ekskluzywnie w kuchni i myślę, że ucieszył mnie bardziej niż gdybym dostała biżuterię.

Jeśli Twoja żona fascynuje się ezoteryką…, to uważam, że prezent w tym tonie jest jak najbardziej na miejscu, nawet jeśli masz inne zainteresowania/poglą…dy niż ona. To w końcu jej masz sprawić przyjemność ;)

Super pomysł :) albo kup jej jakiś naszyjnik z serduchem. Fajne są… w kolekcji love love apart,jak sama nazwa wskazuje:)

Również się zgodzę, że biżuterię będzie najlepszym pomysłem. Ja jednak stawiam na coś bardziej funkcjonalnego jak

Hidden Content

, który będzie dobrą… inwestycją…. Złoto drożeje z roku na rok więc w razie czego sprzedacie go o nawet 50% drożej niż kupiliście. Taki zegarek pięknie prezentuje się na każdym nadgarstku oraz kreacji. Å»ona powinna być zadowolona.

Propozycja na prezent ode mnie:

Hidden Content

Na stronie możęsz dla żony zaprojektować poduszkę z włą…snym nadrukiem. Pomysłów w sieci jest sporo Może być to zdjęcie albo slogan,który tylko Wy znacie.

Z doświadczenia wiem,ze dziewczyny bardzo lubią… takie sentymentalne prezenty.

A może zorganizuj jakiś wspólny wyjazd we dwoje np. do jakiegoś hotelu ze strefą… SPA typu

Hidden Content

, takie ciche romantyczne miejsce, otoczone przyrodą…. Nawet weekend w takim miejscu pozwala już na fajny relaks i naładowanie akumulatorów :)

Według mnie jakaś familijna gra planszowa może być świetnym pomysłem. Mnie osobiście spodobała się gra Scrabble w wersji polskiej. Kupiłam ją… tutaj

Hidden Content

. Zabawy jest co niemiara i można bardzo fajnie spędzić czas z bliskimi.

Ja dla swojej zazwyczaj kupuję kosmetyki. Bardzo lubi na przykład

Hidden Content

. Może coś tego typu się sprawdzi?

Kredyt w leasingu czy normalny w banku ? Byle nie chwilówki, jeśli szukacie kredytów to pomiędzy są… jeszcze pożyczki pozabankowe, w ratach między 12 a 24 miesią…ce z dużo niższym oprocentowaniem. Sam żyję z miesią…ca na miesią…c i ciężko gdzieś dorobić więcej grosza, dlatego oprocentowanie pożyczki jest mnie priorytetową… kwestią…. Pożyczki ratalne,

Hidden Content

takie jak np. w Aasa Polska to idealna opcja, zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty, decyzje w 15 min i pienią…dze do 24h na koncie !

Jeśli to są… urodziny lub imieniny, to z pewnością… żona ucieszy się z pięknego

Hidden Content

z bitej śmietany.

Może zamiast standardowego prezentu zorganizuj romantyczną… kolację przy świecach? Kobiety uwielbiają… gotują…cych facetó! Nie znam preferencji żywieniowych Twojej żony, jednakże jeśli nie jest wegetarianką…, będzie zachwycona gdy przygotujesz jej to:

Hidden Content

:rolleyes:.