Jump to content
ronny

Gdzie kupowaliście swój laptop

Recommended Posts

x-kom.pl, morele.net, na allegro bywa różnie, w sklepach typu mediamarkt/saturn etc szkoda kupować. Na chwile obecną… niestety są… tylko 2 sensowne firmy w których warto brać laptopy

django the web framework for ponies with magical powers

Ja wole kupować w sklepach. Nie polecam kupowania sprzętu u nieznanych sprzedawców z uwagi na to,żenie wiesz czy nie trafisz na oszusta a takich na aukcjach jest sporo. Wielu z nich oferuje sprzęty na faktury vat marże. Uważą…j na to bo potem z taką… fakturą… mogą… zakwestionować Ci naprawdę sprzętu.

Sam jakiś czas temu kupowalem sprzęt w rtv Euro agd:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- porównałem sobie ceny lapka w innych sklepach i jednak w Euro nie było tak drogo. Plus za to,ze można tam kupić sprzęt na raty i zamówić sobie coś z odbiorem w sklepie.

Mój pochodzi z allegro i nie mam zastrzeżeń. Trzeba wybrać po prostu dobrego sprzedawcę i poczytać komentarze do innych transakcji. W opisie powinno też być powiedziane jaki dokument potwierdzają…cy sprzedaż wystawia sklep (faktura marża jest chyba tylko dla sprzętu używanego) i po kłopocie. Oczywiście oszustwa mogą… się zdarzyć wszędzie, także w dużych stacjonarnych sklepach.

A ja nie wiem co kupić. Niedawno zepsuł mi się laptop i muszę kupić coś nowego. Zastanawiam się nad laptopem czy tabletem i czytam

Hidden Content

. W sumie tablety teraz są… tak zaawansowane, że może nie trzeba już kupować laptopa?

Edited by geeky78

Tak naprawdę dzisiaj mamy wiele możliwości, jeżeli o zakup laptopów chodzi. Nie mniej jednak mnie osobiście bardzo go gustu przypadła oferta takiego sprzętu, jaka jest dostępna w Loco Print

Hidden Content

. Mamy tutaj bowiem do wyboru komputery przenośne różnych marek, a co więcej możemy je kupić w naprawdę fajnych cenach:)

Na aukcjach czy w sklepach?

Gdzie bezpiecznie jest kupić?

Na allegro zwykle masz używane, po serwisowe jeśli są… w super cenie. Najlepiej przez internet by mieć opcje zwrotu w cią…gu 14 dni.

______

Hidden Content

Niektóre sklepy faktycznie mają… opcję zakupu na raty, jednak koszty takiego kredytu nie są… małe, mimo, iż sklepy chwalą… się zerowym oprocentowaniem.

Ja kupowałem

Hidden Content

, taki zakup trochę różni się od domowych, bo musisz mieć system w wersji profesjonalnej, tak jak i całe oprogramowanie. Ale ogólnie polecam, zwłaszcza serię L Lenovo ThinkPad.

Ja do zakupu swojego komputera dopiero się przygotowuję. W zwią…zku z tym również poszukuję miejsca, w którym mogłabym się w niego zaopatrzyć. Najprawdopodobniej skorzystam z któregoś ze sklepów internetowych. Z uwagi na to, że bardzo odpowiada mi specyfikacja tego modelu:

Hidden Content

zakupu najprawdopodobniej dokonam na morele.net!

Edited by mosia

Swojego laptopa zamawiałem internetowo tu

Hidden Content

Szybka wysyłka, cenowo przystępnie. Mam go już trzeci rok i jestem zadowolony, mało awaryjny, wydajny. Warto sprawdzić.

A opłaca się od razu dokupić nowy zasilacz? Bo mam same złe doświadczenia z zasilaczami :( Ostatni działał zaledwie przez pół roku. A z drugiej strony czytam, że robią… je coraz mocniejsze

Hidden Content

. Gdzie ich zatem szukać? Bo ewidentnie robię coś nie tak, jak należy.

Wybór odpowiedniego komputera nigdy nie należy do łatwych. Jeżeli więc nie możecie się zdecydować na konkretny model czy też na to, gdzie kupić taki laptop, to polecam odwiedzić stronę

Hidden Content

Znajdziecie tam wiele bardzo przydatnych porad, które na pewno przydadzą… się Wam podczas zakupu komputera. Dzięki nim łatwiej będzie wybrać najlepszy model.

Ja kupowałam tutaj [URL=https://xtreem.pl/]https://xtreem.pl/[/URL]. Poszukiwałam laptopa typowo do gier a u nich jest największy wybór [URL=https://xtreem.pl/3-laptopy-dla-graczy]https://xtreem.pl/3-laptopy-dla-graczy[/URL].

Ja swój kupiłem w jakiejś sieciówie. Prawda, że ciężko znaleźć coś w rozsądnej cenie, ale czasem trafi się jakaś promka.