Jump to content
Sign in to follow this  
Menachem

konkurencja dla chwilówek

Recommended Posts

Amatorzy chwilówek korzystają… z nich głównie z powodu łatwości dostępu do gotówki bez zbędnych formalności. Samo słowo chwilówka podkreśla krótkookresowy termin spłaty. Oferta

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
wprowadza nową… jakość w tym segmencie. Åatwość uzyskania pożyczki ogranicza się do krótkiego czasu poświęconego na komunikacji internetowej. Praktycznie wystarczy 15 minut by dostać pienią…dze. Po drugie wystarczy dowód osobisty i przelanie 10 groszy z konta na które chcesz by wpłacono pożyczkę. Po trzecie, koszty pożyczki i okres kredytowania nie przypomina dotychczasowych ofert instytucji pożyczkowych. W Wonga.com możesz dostać pożyczkę nawet na 12 miesięcy, a koszt wypożyczenia 1000 zł na 60 dni to zaledwie 10 zł. Bez żadnych gwiazdek. Pożyczasz 1000 zł, oddajesz 1010 zł po 60 dniach.

hm

10 zł za pożyczkę 1000 zł na 60 dni to faktycznie niewiele. Chociaż w moim banku nic się nie płaci jeżeli spłacisz debet w cią…gu miesią…ca. A ściślej to może być nawet 56 dni jeżeli zrobisz zakupy zaraz po zaksięgowaniu poprzednich. Jest to bardzo wygodne, ale i niezwykle wcią…gają…ce. No ale do tego trzeba mieć Smart Konto i do niego kartę kredytową… [www.banksmart.pl/karty/kredytowe] . Wniosek online przez internet. Limit od 1200 do 20000 złotych. Opłata za aktywację 5 zł. To chyba też niezła oferta. Z pewnością… również konkurencyjna do chwilówek.

Nigdy nie brałam chwilówek i szczerze mówią…c bardzo mało o nich wiem. Wolałabym wzią…c pożyczkę w banku niż w firmie, która udziela chwilówek.

Jest to nadal chwilówka.Nie widzę tutaj żadnej konkurencji i żadnej różnicy pomiędzy Wongą… a innymi firmami udzielają…cymi chwilówek. Sam jestem przeciwny takiego typu pożyczkom.Jesli jednak koniecznie już chcecie wzią…ć tam pożyczkę to sugeruję zajrzeć sobie tutaj:

Hidden Content

Sa tutaj opinie o firmie Wonga pożyczki.Ze strony doradców kredytowych oraz ze strony osób, które brały takie pożyczki.

Pewnie, że tak. Takie pożyczki mogą… się źle skończyć. Wiele osób właśnie przez nie wpada w długi. Wtedy można ogłosić upadłość konsumencką…. Jak to zrobić? Na pewno warto wiedzieć o tym, jaki

Hidden Content

. Listę znajdziecie na tej stronie. Warto zerkną…ć, bo nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć.

Nigdy nie brałam chwilówek i szczerze mówią…c bardzo mało o nich wiem. Wolałabym wzią…c pożyczkę w banku niż w firmie, która udziela chwilówek.

Dobry temat tutaj został poruszony. Jest rzesza osób, która decyduje się na chwilówki nie mają…c pojęcia „ z czym się to jeâ€. Ci, którzy głośno krzyczą… na forach, że to zło zapewne mają… spore długi z tego tytułu. Ci zaś, którzy pojęcie mają… nie muszą… nigdzie się udzielać. Zresztą…, w polskiej mentalności trochę tak jest, że Ci co nie wiedzą… krzyczą… najgłośniej. Nie bronię chwilówek. Chociaż nie, cofam. Bronię chwilówek, które są… bez dodatkowych opłat pod warunkiem, że odda się je w terminie. Kiedyś z takiej pomocy właśnie musiałam skorzystać i nie żałuję. Jednak, żeby mieć pojęcie trzeba najpierw

Hidden Content

i dopiero decydować się na konkretne kroki. Cią…gle to powtarzam, że nic nas nie uchroni najbardziej jak nasza własna świadomość. Trzeba pamiętać, że nasze decyzje wpływają… na naszą… przyszłość. Wonga ma całkiem dobrą… ofertę, ale zamiast sugerować się czyją…ś opinią… można samemu podją…ć decyzję, korzystają…c z porównywarek chwilówek czy pożyczek na raty. Dzięki takim narzędziom widzimy koszty i widzimy, gdzie bardziej się opłaca w danym miesią…cu.

Myślę, że chwilówka to dobre rozwią…zanie, jeśli pilnie potrzebujemy pieniędzy. No i oczywiście- o czym pora część ludzi chyba nie myśli :wink: - jeśli będziemy w stanie ją… spłacić. Jak ktoś nierozsą…dnie podchodzi do finansów to może wpakować się w kłopoty obojętnie ską…d pożyczy pienią…dze. Sporo opinii o chwilówkach jest tutaj

Hidden Content

Warto poczytać jakie ludzie mają… z nimi doswiadczenia.

Na pewno konkurencją… dla chwilówek są… pożyczki prywatne, które są… oferowane między innymi przez portal internetowy

Hidden Content

(serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami, a pożyczkobiorcami - znajduje się na nim kalkulator pozwalają…cy oszacować koszty pożyczki).