Jump to content
Sign in to follow this  
inwsmedia

[Zlece] Zmodyfikowanie Landing Page pod gry !

Recommended Posts

Witam !

 

Jak sam temat mówi potrzebuję i szukam osoby, która w odpowiedni sposób zmodyfikuję dla mnie już istnieją…cy LP. A wiec dana osoba będzie działała już na pewnym projekcie więc nie będzie musiała tworzyć nic od podstaw. Wszelkie kryteria oczywiście przedstawię w dalszej wiadomości jak i po kontakcie z moją… osobą…. Poniżej przedstawiam aktualny Landing Page:

 

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

 

Na chwilę obecną… projekt ten prezentuję "Instalator Online" i dlatego głównym zadaniem programisty będzie go zamienienie na Landing-Page, wizytówkę prezentują…cą… pobranie danej, konkretnej gry PC. Ważnym czynnikiem jest aby wszystko wyglą…dało bardzo realnie i pod każdym ką…tem przekonało użytkownika, że właśnie z mojego Landing-Page pobierze z pewnością… daną… grę PC.

 

Co potrzebuję:

 

- Po kliknięciu "Accept&Continue" widzimy następną… podstronę która jest w porzą…dku jednak tutaj wymagana jest już pierwsza edycja/poprawka. Już tłumaczę. Trzeba usuną…ć te opcję do zaznaczania, ponieważ tam są… opcję, które sugerują… również od razu instalowanie gry, a ten LP ma sugerować wyłą…cznie pobranie gry, więc trzeba stworzyć takie opcję, które opisują… tylko i wyłą…cznie samo pobranie gry. Tutaj liczę na kreatywność danego programisty, który poda(lub ja mu podam) 2-3 odpowiednie opcję do zaznaczenia.

 

- Następna sprawa dotyczy przycisku „Choose Folderâ€. Chciałbym aby tutaj sytuacja wyglą…dała w ten sposób, że jak użytkownik wybierze miejsce docelowe na swoim dysku i kliknie „OK†aby automatycznie przeniosło użytkownika do następnej zakładki tak jak by klikną…ł na przycisk „Save&Downloadâ€. Ten czynnik dla mnie jest bardzo ważny.

 

- Następna sprawa dotyczy kolejnej podstrony więc proszę spojrzeć na poniższy link:

 

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

 

Kolejna sprawa dotyczy kolejnej podstrony i tutaj będzie najwięcej zmian. Jak widać na chwile obecną… jest tam sytuacja, która ukazuję pobieranie niby gry, ja chciałbym to zmienić bo w chwili obecnej wyglą…da to jak „Instalator Online†a ja nie chce instalatora online tylko chce serwisu z którego użytkownik pobierze grę. Już tłumaczę jakich poprawek potrzebuje:

 

W sumie ten pasek może zostać, albo można zrobić jakiś inny, który będzie odliczał powiedzmy od 5 sekund w dół do rozpoczęcia pobierania gry. Dlatego ten napis „Downloading†trzeba zmienić na inny. Dalej sytuacja wyglą…da w ten sposób, że gdy pokaże się cyfra 0 to musi na dole pokazać się miejsce na wpisanie kodu, tzw. CD-KEY. Proszę zobaczyć na poniższy link:

 

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

 

Chodzi o to żeby automatycznie pojawiły się kratki/miejsce do wpisania CD-Keya danej gry, oczywiście aby wszystko ładnie i estetycznie wyglą…dało. Następna sprawa po pojawieniu się kratek/miejsca do CD-keya, chciałbym aby automatycznie również użytkownikowi pokazało się takie okienko jak na poniższym zdjęciu:

 

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

 

Okienko to ma automatycznie pokazać wybieranie danego klucza, chodzi mi oczywiście o losowe działanie, aby wprowadzić tam z 4 losowe klucze, który skrypt będzie losował. Poniżej masz pokazany cały skrypt:

 

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

 

Oczywiście chodzi mi o aspekt już samego generowania klucza bez żadnych innych rzeczy.

Tylko jak widać tutaj klucz do końca ma się nie wyświetlić tylko ma pojawić się przed pojawieniem się ostatnich 4 cyfr/liter taki komunikat:

 

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

 

W którym będzie napisane, że potrzebna jest weryfikacja w celu wiarygodności że dana osoba jest człowiekiem itp. Itd. I po kliknięciu w przycisk weryfikacji ma się pojawić Gateway w którym wyświetlą… się oferty. Oczywiście kod do gatewaya prześlę danemu programiście.

 

I to byłoby na tyle. Zależy mi aby wszystko było robione realistycznie, prawdziwie, aby użytkownik był pewny, że pobierze daną… grę. Dlatego zależy mi na każdym detalu. Również bardzo liczę na kreatywność i pomysły danej osoby, bardzo chętnie wysłucham wszystkiego co miałoby pomóc w tym moim LP. Oczywiście ten LP musi być edytowany pod każdą… inną… grę i dobrze prezentować się na urzą…dzeniach mobilnych.

 

Co do ceny z tego względu że mówimy o poprawkach,edytowaniu moja cena wynosi do 100 zł.

 

Projekt dla mnie jest bardzo pilny, dlatego szukam wyłą…cznie osoby, która dysponuję czasem i umiejętnościami. Zalezy mi aby projekt został zmodyfikowany w szybkim czasie ale rzetelnie i zgodnie z wytycznymi.

 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: inwsmedia@gmail.com

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...