Jump to content
Sign in to follow this  
zbyhu

Uszkodzona szyba

Recommended Posts

ja odpukać w niemalowane nic sobie nie zrobiłem. Znajomy w pracy ma drobne rysy na szybie. A że samochód to jego największa miłość i każda drobna ryska to już tragedia.

i jak sobie radzi z takimi rysami na szybach??

Pęknięcia po kamykach są… najgorsze bo mogą… przerodzić się w większe problemy włą…cznie z wymianą… szyby.

Wiem, że niektóre odpryski w szybie można czymś "zalać", żeby szyba dalej nie pękała. Ale w praktyce tego nie sprawdzałam.

taki odprysk to czytałem że od razu trzeba dać zrobić bo jak się zabrudzi to kaplica i szyba do wymiany.

Zależy jakie jest uszkodzenie w tej szybie. U mnie trzeba było wymieniać.

A gdzie zostało wymienione?? Długo musiałeś czekać?

No właśnie zależy, czy to tylko mała kropeczka czy rysa, jeśli zacznie się powiększać to nie ma na co czekać lepiej wymienić, bo to niebezpieczne tak jeździć, a przy okazju warto sobie przyciemnić tylne szyby w

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
, bardzo fajnie to wyglą…da :)

W warszawie w Szybexie potrafią… zdziałać cuda jeśli chodzi o uszkodzone [url="http://www.szybex.pl/szyby-samochodowe-warszawa/"]szyby samochodowe[/url], możecie podpytać jeśli macie pękniecie czy rysę. W czasie zimowego skrobania szyb może sie wszystko zdarzyć, podobnie jak w trakcie jazdy np. na kamiennej drodze - odprysk trafia w szybę i kłopot. A Policja nie ma łaski jeśli chodzi o takie uszkodzenia - dowód zatrzyma i tyle.

Oczywiście, że mi się przydarzyła taka rzecz. Całe szczęście, że dostałam namiary od znajomego na świetny serwis Autogamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Wspaniale naprawiają… pęknięte szyby i to bardzo sprawnie. Głównie zajmują… się regeneracją… reflektorów, ale można również im zlecić spawanie plastików i ozonowanie klimatyzacji. Zachęcam do skorzystania z ich usług. Edited by Aleksa