Jump to content
Sign in to follow this  
legol

Ubezpieczenie turystyczne na wakacjach

Recommended Posts

Cześc. Jakie jest Wasz zdanie na temat ubezpieczenia turystycznego na wakacjach zagranicznych? Warto jest kupować czy jest to jedynie strata kasy?

Cześc. Jakie jest Wasz zdanie na temat ubezpieczenia turystycznego na wakacjach zagranicznych? Warto jest kupować czy jest to jedynie strata kasy?

Oczywiście,że warto. Stać Cię na wakacje ale nie stać Cię na ubezpieczenie? Sam zawsze sobie kupuję, moja żona również Nie jest to duży koszt, raptem kilkadziesią…t złotych na tydzień a już czujesz się o wiele bezpieczniejszy. Zerknij sobie na ten wpis:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Obecnie na stronie znajduje się dobry poradnik o tym na co warto jest zwrócić uwagę decydują…c sie na takie ubezpieczenie. Nie patrz się przede wszystkim jedynie na cenę ale głównie na zakres ubezpieczenia.Co dane ubezpieczenie obejmuje, jak szeroki jest dany zakres To bardzo ważne jesli chcesz wybrać odpowiedniego ubezpieczyciela. Ewentualnie zostaw na stronie kontakt do siebie to powinien się do Ciebie odezwać jakiś niezalezny doradca i coś Ci podpowiedzieć.

Ja nie dokupuję dodatkowego, wystarczy mi to, które posiadam. Poza tym maksymalnie we własnym zakresie staram się dbać o bezpieczeństwo na wakacjach (przykładowo wybierają…c się na żagle wiedziałem, że wpierw należy dobrze obczaić

Hidden Content

- o ile oczywiście ktoś ma głowę na karku).

Zdecydowanie lepiej jest kupić ubezpieczenie, bo nigdy nie wiadomo co nas spotka w samej podróży czy na miejscu. Czasami to są… takie losowe zdarzenia, zupełnie nie do przewidzenia i od tego właśnie jest ubezpieczenie, jeśli szukacie dobrych ofert polecam zajrzeć na :

Hidden Content

jeśli mowa o turystyce to znacie może tą… firmę

Hidden Content

? Oni podobno fajne wycieczki organizują… po całej Polsce :) co o nich powiecie?

Bez wą…tpienia lepiej wykupić na taki wyjazd

Hidden Content

. Nigdy nie wiadomo, co może się nam przydarzyć. Koszty leczenia zagranicą… na ogół są… tak wysokie, że gdyby przyszłoby je nam pokryć z własnej kieszeni, to moglibyśmy to dotkliwie odczuć. Niektórzy mieli możliwość przekonać się o jakie kwoty chodzi i lepiej w mojej ocenie nie powielać takich wzorców. W sytuacji, kiedy coś już się stanie, lepiej mieć pewność, że wszelkie należności pokryje nasz ubezpieczyciel.

ja mysle ze warto choc wydaje mi sie ze jak sie jedzie na wakacje z jakims biurem podróży np tym

Hidden Content

to ubezpieczenie juz moze byc w pakiecie, wiec chyba bezpieczniej ogólnie takie oferty wybierac niz leciec gdzies na wlasną… rękę

Podróżuję zawsze z biurem podróży Arko-Travel

Hidden Content

i ubezpieczenie turystyczne zawsze jest już w cenie wycieczki. No, ale jak ktoś chce się podwójnie ubezpieczyć, to już bardzo indywidualna sprawa.

W sezonie przydaje się [url="https://cuk.pl/ubezpieczenie-roweru/"]ubezpieczyć rower[/url], zawsze trochę mniej wydaje się na naprawy i nie boli tak utrata roweru po kradzieży.

jadą…c na wakacje warto mieć wykupione dodatkowe ubezpieczenie. Nie dużo kosztuje a człowiek czuje się bezpieczniej. Można skorzystać z porównywarek. Ostatnio jak jechaliśmy na wakacje to korzystaliśmy z [url="http://kioskpolis.pl"]kioskpolis.pl[/url]

Zanim wyjedzie się na wakacje warto pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu, które ochroni nas przed nieprzewidzianymi zdarzeniami i w porę zabezpieczy na wypadek choroby czy losowego zdarzenia. W Cuk można znaleźć odpowiedni pakiet ubezpieczenia podróżnego, który zwiększy nasze poczucie bezpieczeństwa. 

Ja sobie nie wyobrażam jechać gdzieś bez takiego ubezpieczenia. Przecież wszystko może się zdarzyć i trzeba być na to przygotowanym.

Ja osobiście zawsze przy wyjeździe za granicę wykupuje takie ubezpieczenie, nigdy nie wiemy co nas może spotkać  ;( a  jak to mówią przezorny ubezpieczony :D