Jump to content
Sign in to follow this  
olo00

porada

Recommended Posts

czesc,

gdzie kupujecie perfumy, widzialem taniego bossa na

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
ale nigdy tam nic nie zamawialam, jakie miejsce na takie zakupy polecacie?

jak jest bardzo znana to moze poradzisz kolego czy warto, bo ja na nia przypadkowo trafilem, ale sprzet tam i wszystko wyglada eleganco.

Ja perfumy zawsze kupowałem w Sephorze (wiem, przepłacałem, ale to było na prezent). Potem kolega w pracy miał dojścia do takich, które "wypadły z ciężarówki" ;)

Co do powyższej stronki się nie wypowiem, nie znam.

Ja sobie ostatnio zamówiłam stą…d perfumy

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
. Przyszły w bardzo dobrym stanie i to nie był tester, więc opłacało się tam zamówić.

z tego co czytalem na forch to strona ma pozytywne opinie, wiec watpie ze sa tam podroby, a w sephorze sa mega wysokie ceny, jesli macie jakies sprawdzone tanie strony sluchammm :D

Dokładnie tak na porównywarkach najszybciej znajdziesz dobrą… promocję - ja jak kupowałam pralkę Candy to tak zrobiłam bo też nie chciało mi się na allegro zamawiać - tam mam złe wspomnienia z zamawiania takiego sprzętu. :) a tak to masz gwarancje ochorny kupują…cego jeszcze

Zerknij sobie na [url=https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_damskie/p:Tom_Tailor.htm]Tom Tailor perfumy damskie na Ceneo[/url] . Można sobie dobrać najbardziej odpowiadają…ce nuty zapachowe. Poleciłabym Ci te, których sama używam, ale nie wiem, czy przepadasz za owocowymi aromatami. Właśnie mi się kończy woda toaletowa Urban Life przepełniona wonią… brzoskwini i muszę sobie zamówić kolejny flakonik. To zapach, który dodaje poprzez zmysł węchu sporą… dawkę energii.