Jump to content
Sign in to follow this  
kryska39

Oprawa muzyczna na weselu

Recommended Posts

Na przyjęcie weselne siostra poleciła mi ,

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
, wszystko udało się wspaniale muzyka była odpowiednia dla wszystkich a goście zachwyceni .

Też mieliśmy zespół i dogadaliśmy się, żeby grali muzykę dla każdego, bo na weselu byli i młodzi, i starsi. Dopasowali się też do wszystkich naszych życzeń :) natomiast na weselu kuzyna był dj i grał tylko dziwne polskie disco polo. Fajnie prowadził zabawy, ale przy repertuarze nie dało się tańczyć, jakieś niemelodyjne te piosenki były. Prawie wszyscy siedzieli, na parkiecie bawiły się tylko koleżanki pani młodej. Także z doswiadczenia polecam dobry, wypróbowany zespół:)

Dobry dj na wesele lub kapela weselna to podstawa dobrej zabawy. Warto zerkną…ć na bazę internetową… takich wykonanwców weselnych

Hidden Content

zawierają…cą… namiary na ponad 220 zespołów i dj`ów, a baza cią…gle się rozrasta. Dobrze się sortuje, bo według województw lub miast.

ja na weselu to zdecydowanie bardziej wolę DJ-a niż zespól. DJ to przynajmniej gra ciekawe kawałki a zespół to co chwilę woła na jednego i tyle z tego.

A co są…dzicie o DJ na weselu i o orkiestrze? Tak się zastanawiam, czy by w jednej sali nie postawić DJ, a w drugiej orkiestry.

my u siebie na weselu ne mieliśmy ani DJ-a ani orkiestry, wzięliśmy laptopa i każdy puszczał sobie co tylko chciał i nikt nie grzał krzesła.

Siostra również korzystała z usług DJ-a i każdy był zadowolony. Kapele muzyczne nie są… teraz takie modne. Poza tym, to dodatkowa ilość osóba Dj jest jeden :)

Te zespoły na weselach to zwykle straszną… wieś odstawiają…. No ale cóż, może po prostu grają… to, czego większość weselników chce słuchać?

Trzeba po prostu znaleźć dobrą… ekipę, nie ważne czy to będzie Dj, wodzirej, czy zespół. Najlepiej brać osoby z polecenia, albo takie, które sami mieliście okazje widzieć w akcji :) Ważne też są…

Hidden Content

nie zostawiajcie tego na ostatnią… chwilę !

u mojej kuzynki też był dj i wszyscy byli zadowoleni:)

Taki wybór to oszczędność. Można jeszcze wydać mniej, gdyż

Hidden Content

to mega droga impreza. W artykule kilka cennych rad.

Ja też na swoim weselu miałem dj jako zespół muzyczny. Porywał wszystkich na parkiet do tanców i wspólnej zabawy. Nie rozumiem jak można wybrać orkiestrę albo jakiś zespół. Przecież te wesela są… bez energii i nikt się nie bawi.

Dobra oprawa muzyczna na weselu z pewnością… jest ważna, najczęściej wybiera się do tego zespoły muzyczne. Mój znajomy, który gra w takim zespole praktycznie co tydzień gra koncerty na ślubach :)

Najlepiej jak jest zespół i DJ. Plejadę najlepszych DJ-ów prezentuje portal muzyczny

Hidden Content

Tam to dopiero są… mistrzowie potrafią…cy przygotować sety na najwyższym poziomie.

My to jeszcze nawet sali nie mamy, ale coś czuję, że idealną… opcją… będzie https://lawenda-szczecin.pl/ dlatego myślę, że właśnie na nich warto się zdecydować, ponieważ oferta zaskakuje swoją… niską… ceną… w porównaniu do innych lokali, a ten wyglą…da pięknie i jest nowocześnie urzą…dzony.

[quote name='Poziomka66' timestamp='1495528396' post='205210']
Tez uważam, że jak się bawić na weselu to tylko z DJ-em.
[/quote]

Nie będzie fałszował :)