Jump to content
Sign in to follow this  
Mercus

Kreator WWW

Recommended Posts

Ostatnio znalazłem tego typu ofertę usługi kreatora stron www

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy za pomocą… takiego kreatora będę w stanie wykonać następują…ce rzeczy, mianowicie:

-Zrobić formularz rejestracyjny. Który będzie miał blokadę na IP. (Jeden IP jedno konto.)

- Funkcje sklepu internetowego.

- Możliwość zablokowania ofert sklepu po którymś z kolei produkcie.

Widziałem, we wcześniejszych postach, że w zasadzie kreator na nazwa.pl jest polecany przez Was, ale czy za jego pomocą… będę mógł wykonać powyższe czynności? Ewentualnie jaki kreator moglibyście polecić, za pomocą… którego będę mógł zrobić o, o czym wyżej pisałem

Z góry dzięki za wskazówki!

Taki kreator nigdy nie zastą…pi "strony uszytej na miarę" ze stałym wsparciem. Takie jest moje zdanie, więc albo zaczą…ć uczyć się(a naprawdę to nie jest skomplikowane) albo zlecić jakiejś firmie, ba można znaleźć nawet ogarniętych uczniów w technikach, już nie mówią…c o studentach.

We wspomnianym kreatorze nazwa.pl są… dwa rodzaje kreatora tworzenia stron. Polecam wersję maxikreator. Praca z tym kreatorem jest bardzo prosta a efekty zdecydowanie zadowalają…ce. Za pomocą… prostszej wersji minikreatora też można wykonać fajne stronki. Minusem jest to że nie są… darmowe. W mojej ocenie można samemu przy odrobinie zaangażowania i odpowiedniej wyobraźni zrobić profesjonalną… witrynę.

We wspomnianym kreatorze nazwa.pl są… dwa rodzaje kreatora tworzenia stron. Polecam wersję maxikreator. Praca z tym kreatorem jest bardzo prosta a efekty zdecydowanie zadowalają…ce. Za pomocą… prostszej wersji minikreatora też można wykonać fajne stronki. Minusem jest to że nie są… darmowe. W mojej ocenie można samemu przy odrobinie zaangażowania i odpowiedniej wyobraźni zrobić profesjonalną… witrynę.

Potwierdzam:) sam pracuję czasami na maxikreaorze. I szybko tworzę, czego potrzebuję:) nie ma sensu bawić się ręcznie:)

Nie jestem przekonana do takiego kreatora WWW. Jeśli faktycznie byłby taki dobry, to po co ludzie płaciliby dużo pieniędzy za stworzenie strony www? Bez powodu przeciez nie płacą….

Kreatory zawsze mają… jakieś ograniczenia. Moim zdaniem jak ktoś chce dobrą… stronę, sklep internetowy to musi albo poszukać firmy, która takie usługi oferuje albo freelancera, takie kreatory to są… spoko to blogów tematycznych

Wszystko zależy z jakiego kreatora się korzysta. Zerknijcie sobie tutaj

Hidden Content

i zobaczcie sobie w jak prosty sposób można stworzyć stronę www. Jest tam wiele różnych opcji do wyboru, dzięki czemu można stworzyć naprawdę oryginalną… stronę, która spełni nasze oczekiwania i będzie wyróżniać się w sieci. Obsługa kreatora jest naprawdę łatwa. Poza tym nie ma tam żadnych ukrytych kosztów.

Tylko nie zapomnijcie tez o dobrym hostingu dla Wqaszej strony. Ja polecam hosting od ArubaCloud

Hidden Content

bo nie dosc ze tani to niezawodny- szybki transfer i najnowsza technologia. Ceny zaczynaja sie juz od 4zl za miesiac wiec warto go wybrac nie wspominajac juz o tym ,że spełniają… standardy RODO :)

Edited by KoalaOla