Jump to content
Sign in to follow this  
bmxx

Jaki router do internetu z multimediów?

Recommended Posts

Mam obecnie w mieszkaniu internet z multimediów. Działa to przez kabel. Czy możecie mi polecić jaki router wifi kupić do obsługi kilku komputerów, telefonów oraz telewizora (który też ma funkcję tv).

Mam obecnie w mieszkaniu internet z multimediów. Działa to przez kabel. Czy możecie mi polecić jaki router wifi kupić do obsługi kilku komputerów, telefonów oraz telewizora (który też ma funkcję tv).

Myślę,że na każdym powinien Ci internet dobrze działać. Kup router D LInk albo Tp link. W zasadzie te dwie marki są… akualnie w Polsce najbardziej popularne.

Zamów przez internet najlepiej bo jak Ci akurat coś nie będzie pasowało albo się rozmyślisz to zawsze będziesz mógł to zwrócić ( w zeszłym toku było to 10 dni, teraz z nowymi regulacjami z tego co słyszałem jest to więcej ale dokładnie nie napiszę Ci ile).

Jeśli chciałbyś kupić coś droższego to obecnie w Saturnie jest promocja,że 1 rata jest gratis:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- tutaj znajdziesz na nią… kod rabatowy.

Zawsze internet jest z kabla ;-) Każdy dostępny router obsłuży wiele urzą…dzeń. Optymalnie jeśli będzie miał również port USB. Np. Netgear WNDR4720, już wyższa półka, z dobrymi osią…gami. Najlepiej poczytaj sobie testy usługi.

Ciekawe propozycje routerów daliście, ale jeśli szukacie najlepszych metod to osobiście polecam :

Hidden Content

rewelacyjny ranking najlepszych routerów na rynku w Polsce. Według mnie każdy z wybranych 5 modeli idealnie się nadaje do wykorzystania w domu. Dla mnie istna rewelacja !!

Edited by boddekk

Jeśli chodzi o router i łą…czenie z internetem to wiele różnych urzą…dzeń, w tym karty sieciowe znajdziesz sobie na stronie https://shoplet.pl/16-komunikacja-i-lacznosc Polecam zwrócić uwagę na to, co Was zainteresuje, bo ceny też są… całkiem w porzą…dku i wysyłka bardzo szybka, więc o to nie musisz się martwić.

Ja dostałem router w komplecie od swojego dostawcy -

Hidden Content

. Wszystko działa tak jak powinno.