Jump to content
Sign in to follow this  
rudylko

jaki tablet dla kobiety?

Recommended Posts

hej, wybieramy z dziewczyną… jej nowy tablet, na razie czytam to:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- ona wcią…ż mi marudzi, że tablet ma być babski. Czyli co? Różowy?

Tablet nie musi być różowy ale po prostu delikatny, nie za duży.

Pewnie nie chce po prostu dużego,czarnego tabletu o przeką…tnej ekranu 10 cali ponieważ dziewczynom takie tablety po prostu się nie podobają…. Zastawiałeś się ile mniej więcej możesz przeznaczyć na sprzęt?

Zobacz sobie Lg G Pad:

Hidden Content

Aktualnie do kupienia w sklepach za 850 zł. Jest to jeden z lepszych tabletów na rynku. Bardzo dobre parametry jakość wykonania. Oraz ekran Full Hd tak więc jakość będzie jak cud miód orzeszki.

Powinieneś być zadowolony. A raczej dzeiwczyna.

Czy to kolor tabletu ma mieć wpływ na zadowolenie Twojej dziewczyny? Stereotyp Najważniejsze by był to dobry sprzęt i co ważne nie klamot, bo kobiece torebki z reguły to nie plecaki ;)

Swego czasu czytałem artykuł o tablecie dedykowanym specjalnie dla kobiet: ePad Femme Tablet. Posiada on już wbudowane aplikacje dla kobiet i przejrzysty design.

Swego czasu czytałem artykuł o tablecie dedykowanym specjalnie dla kobiet: ePad Femme Tablet. Posiada on już wbudowane aplikacje dla kobiet i przejrzysty design.

Posiadam i potwierdzam. Moim zdaniem świetny. Ale fajny jest tez smsung galaxy tab S2. P.S. Dlaczego ni moze sama sobie wybrac tableta?

To zależy ile kasy się chce przeznaczyć. Ja mam Lenovo i nie narzekam, ważne też jest, przynajmniej dla mnie, żeby był z GPS-em. A kolor, czy to ważne, dla kobiety czarny też jest elegancki.

A ja właśnie czytam o wyborze

Hidden Content

i nie wiem już na co się zdecydować. Myślę, żeby kupić jakiegoś dobrego tableta, żeby zawsze móc zabierać go w podróż i mieć ze sobą… internet.

Jak dla mnie ten artykuł to stek bzdur, szczególnie z tym że na windows i ios zrobimy więcej niż na android. Gdyby mówiono o osx i pełnoprawnym windows to faktycznie jakaś różnica by była ale przy windows mobile? Sklep windowsa świeci pustkami w porównaniu do android. Poza tym cena nie ma nic wspólnego z systemem tylko z częściami, ktokolwiek to pisał nie miał bladego pojęcia o czym mówi.

django the web framework for ponies with magical powers

Proponuję kupić Lenovo Tab 2. Jest w dobrej cenie bo tablet można kupic za niecałe 300 zł;

Hidden Content

Dodatkowo na raty. Jest niewielki, zgrabny, dobrze działa i co najważniejsze jest to dobra marka. Nie mam przekonania do tych wszytkich chińskich tabletów. Dużo jest tego w sklepach ale zwykle ich wykonanie jest bardzo kiepskie i może byc problem z częściami. O czym przekonałem się sam jak miałem tableta firmy Shiru.Nie mogłem go naprawić ;/

Obecnie mam Lenovo i jestem zadowolony.

Siemka ! Moim zdaniem dobrym pomysłem okazać się mogą…

Hidden Content

Overmax qualcore 1021 sam taki posiadam i jest bardzo dobry, do tego cena około 450 zł za matrycę HD i 10 cali robi wrażenie. Nie odstępuje on żadnemu tabletowi z takimi samymi parametrami ale w cenach 700-800 zł, a jest połowę tańszy:) Także sam zastanów się co będzie lepsze

xeSapin AppMatch AE-8900PX jest to tablet idealny dla kobiet

Ekran 8" DIPS

64GB jCFC RAM

2TB SSD

System cipDroid 9.cl

Tablet dostępny w @.amazon.com

według mnie to zależy jaki tablet

Hidden Content

A nie myślałeś nad zakupem laptopa zamiast tabletu? Moim zdaniem to lepsze rozwią…zanie, dołożysz do zakupu kilka złotych a kobieta będzie bardziej zadowolona. Laptopy są… dużo wszechstronniejsze, np taki

Hidden Content

. Dobre podzespoły, gwarancja, a i również jest mobilny jak tablet.

Jakikolwiek, tablety raczej nie są… ukierunkowane na mężczyzn czy kobiety, a ich dużym plusem jest to, że są… bardzo podręczne. Ważne są… bebechy.

Ja nie rozumiem w ogóle rozróżnienia między tabletem męskim a damskim To jest sprzęt, który ma przede wszystkim działać. Sama mam iPad Air, 10". Na uczelni zastępował mi laptopa, i mieścił się do większej torebki. W podróży nawet można sobie fajnie film obejrzeć, a bateria trzyma przy normalnym użytkowaniu nawet 10 godzin. Więc nie rozumiem, czemu duży tablet nie miałby być kobiecy? Ma być funkcjonalny, a każdy sobie sam wybiera na jakich funkcjach mu zależy.

Dla dziewczyny kupuj jak najlepszy sprzęt i nie oszczędzaj. Może taki model będzie dobry [url]https://leasinglaptopa.pl/Apple_MacBook_Pro_15_Retina-cea22982-4dc8-4199-92c1-03fbd5b481f0?Category=ec5f059e-ce9d-404f-9e60-c8944ddd093b[/url] i o kasę się nie martw bo możesz skorzystać z opcji leasingu. Wpłata własna a potem niskie raty i sprzęt jest wasz. Przejrzyjcie sobie ofertę szczegółowo.