Jump to content
Sign in to follow this  
brandman

Narzędzie dla chcą…cych samodzielnie pozycjonować swoje strony.

Recommended Posts

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum,

chciałem dzisiaj przedstawić narzędzie które, może okazać się przydatne dla webmasterów chcą…cych pozycjonować swoje strony samodzielnie, ale nie mają…cych czasu aby doktoryzować się w tej dziedzinie i kupować kosztownych softów. Nazywa się ono GranateSEO.

Co ciekawego oferuje?

Umożliwia dokonanie analizy optymalizacji strony pod katem SEO, zwraca uwagę na najbardziej podstawowe błędy. Pozwala śledzić pozycję na wybrane słowa kluczowe.

Można powiedzieć że te to standardowe funkcjonalności, która nie wyróżniają… programu spośród konkurencji, jest jednak coś wartego uwagi.

W panelu znajduje się dedykowany dział, w którym eksperci SEO publikują… 2 razy w tygodniu informację w postaci tutoriali krok po kroku jakich działań się podją…ć w celu dalszego podniesienia pozycji strony.

Dla ciekawych działania systemu do końca czerwca istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania tego narzędzia.

Adres strony to:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Ha ha mnie też;) Ja w ogóle uważam, że samodzielne pozycjonowanie jest bez sensu i może tylko zaszkodzić. Dlatego jeśli ktoś się na tym nie zna zamiast kombinować powinien skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy np tej

Hidden Content

Dzięki temu można spać spokojnie i nie martwić się, że strona zostanie zbanowana przez google.

W

Hidden Content

macie możliwość wykupienia pakietu linków i decydowania samemu jak pozycjonować, jak często i ile wydawać miesięcznie na SEO. Skupiają… się głównie na prywatnych baza presell pages. Aktualnie posiadają… ponad 25 prywatnych baz podzielonych na pakiety po 50 lub 100 blogów (w tym również tematyczne). Dlatego warto, daje możliwość samodzielnego pozycjonowania, udostępnia jedynie ku temu narzędzia. Już o to się martwić nie trzeba :)

Ja wolę nie

Hidden Content

strony samemu, bo boję się kar od Google, a o to bardzo łatwo dla kogoś kto nie zna wszystkich zasad. Takich programów jest dużo jak ten, ciekawe jaka jest cena?

Samemu to można co najwyżej dodać firmę do jakiegoś katalogu branżowego. Sporo ich i należy wybierać te co mają… dużą… oglą…dalność lub są… prowadzone przez wiarygodne podmioty. Takim katalogiem z pewnością… jest

Hidden Content

Co do pozycjonowania to się na tym nie znam. Jest tego tak dużo, a wszyscy obiecują… pierwszą… dziesią…tkę. Byle licealista chce na tym zarabiać, więc wą…tpię by to dawało jakikolwiek efekt.

Zdecydowanie pozycjonowanie najlepiej zlecić profesjonalistom. Jeśli używa się różnego rodzaju narzędzi trzeba jeszcze umiejętnie z nich korzystać.

Też mi się tak wydaje. Poza tym czasem szkoda czasu na nieudolne pozycjonowanie. Od tego są… firmy stworzone w tym celu. Znają… najnowsze algorytmy, mają… nowatorskie sposoby. Zobaczcie, niektórzy pozycjonują… stronę nawet

Hidden Content

, nie tylko linkami. Do tego jednak potrzebna jest wiedza i umiejętności. Bezpłatnymi narzędziami można sobie tylko narobić szkody.

O, Tą„ firmę którą… niewiasta wskazała znam, polecić nawet mogę, wypromowali dość porzą…dnie moją… stronę :D W końcu mistrz polski seo :v

Ja wole korzystać z usług zaufanej firmy która pozycjonuje dla mnie strony od bardzo dawna. Tym bardziej, że interesuje mnie najbardziej

Hidden Content

, a firma Bitec właśnie tym się zajmuje nie widze innej opcji jak tylko pozycjonować się u nich.

Dokładnie. Ja zaufałam

Hidden Content

. Z jego pomocy korzystam już od ponad roku. Efekty są… znaczą…ce! :)