Jump to content
Sign in to follow this  
zeszycikiwyj

W jakich sklepach kupujecie gry?

Recommended Posts

Kupujecie w typowych (realnych) sklepach jak neonet czy w online typu Fabryka Kluczy itd?

Ja gry i inne sprzęty agd i rtv kupuję w Neonecie, bo mają… niskie ceny, wiele promocji oraz zawsze fachowo doradzą….

Rzadko kupuję gry, ale jeśli już to robię to zamawiam przez internet - najczęściej na allegro. Tak jest dużo taniej i wygodniej.

a ja nigdzie nie kupuje gier. Sam je kodze.

Ja kiedyś kupowałem gry ale oebcnie nie mam czasu na to aby grać w czasochłonne gry komputerowe. Wole włą…czyć sobie raz czy dwa razy w tygodniu jaką…ś dobrą… grę na przeglą…darkę.Nieźle na przykłą…d gra mi się w kasynie internetowym:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- konkretnie tutaj.Zawsze byłem dość dobry w gry hazardowe. Gierek jest tam sporo, niektóre wcią…gają… bardziej, niektóre mniej. W sloty gram rzadko , najczęściej w pokera. Nigdy nie ma się pewności na kogo się trafi oraz jak się wygra to jest o wiele większa satysfakcja niż przy grze z komputerowym przeciwnikiem.

Zamawiałem gry głównie przez internet. Na allegro, ewentualnie na stronie cd project. Zdarzało mi się również korzystać z origina i steama, bo na tych platformach właśnie można napotkać najlepsze promocje na klucze do gier. Można również dobrze pograć sobie za darmo. W sieci jest sporo darmowych gier multiplayer:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Najlepsze to moim zdaniem;

Metin 2

Orcs must die

Hero Zero

Jeśli nie macie ochoty na fantasy to świetne są… wojenne'

World of Tanks

World of Warships

Neonet jest ok. Mają… w sklepie przede wszystkim ludzi z pojęciem o swoim dziale, więc przynajmniej jest kogo pytać. Zresztą… - oni w tym roku wygrali Daymakerindex, widzieliście? Mają… najlepszą… obsługę w Europie, w kategorii RTV/AGD. I to już chyba trochę daje do myślenia, prawda?