Jump to content
Sign in to follow this  
Derek

mieszkanie ?

Recommended Posts

witam,

rozwazam kupno mieszkania, jednak wciaz wacham sie czy szukac go na wlasna reke czy moze zglosic sie do biura nieruchomosci. Macie jakies doswiadczenia z tego typu firmami ?

Wszystko zależy od tego ile czasu możesz poświęcić na szukanie mieszkania, jak również od Twojej znajomości rynku nieruchomości. Jeśli brak ci czasu, bą…dź zupełnie nie orientujesz się na co zwracać uwagę kupują…c mieszkanie (poza jego wyglą…dem) to zdecydowanie lepiej zgłosić się do dobrego biura nieruchomości, gdzie profesjonalni doradcy pomogą… znaleźć mieszkanie, które będzie nie tylko będzie pasowało pod Twoje możliwości finansowe, ale również spełni Twoje oczekiwania.

Ja wolałabym szukac sama. Szkoda mi pieniędzy na prowizje dla biura. Bez nich łatwiej się dogadać ze sprzedają…cym

i tak i nie. Wszystko zależy od sprzedają…cego - są… i tacy którzy sprzedają…cy, którzy nie rozmawiają… bez pośrednika. A co do szukania to oczywste jest iż najpierw należy samemu się rozejrzeć i ramowo określić co nam pasuje (duże, małe, ile pokoi, itp itd) a dopiero później iść do biura i przedstawić swój 'pattern' co chcemy a czego nie.

Ja też szukam sam. Z tym, że mi się nie spieszy. Mam zamiar zainwestować w jakieś mieszkanie, ale za kilka lat. Uzbieram trochę pieniędzy, znajdę jaką…ś perełkę i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Na chwilę obecną… przeglą…dam sporadycznie

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
planowane inwestycje w różnych miastach bez zobowią…zań ;)

Ja zwróciłabym się i do biura nieruchomości i do dobrego ubezpieczyciela, i zadbać nie tylko o atrakcyjną… cenę mieszkanie, ale i Nasze bezpieczeństwo.

to zależy, jeśli ma się mało czasu, ale okreslone wymagania, to łatwiej zlecić to porednikowi. dajesz mu listę cech, jakie ma mieć mieszkanie, on cię umawia na spotkania, oglą…dasz i decydujesz, jak mieszkania twoim zdaniem nie pasują… Twoim wymaganiom to możesz zerwać umowę, tak na przykład jest w tym biurze:

Hidden Content

Zapraszam na stronę

Hidden Content

- możesz obejrzeć tu nowe mieszkania w Lublinie od zaufanego dewelopera. Położone są… w przyjaznej lokalizacji blisko przystanków autobusowych, sklepów i in. Mieszkania posiadają… wysoki standard i komfort. Jeśli klient tego potrzebuje, istnieje możliwość zmian w aranżacji wnętrz jeszcze na etapie budowy.

Od dewelopera to pewnie trochę drogie?

Niekoniecznie. Jak porównywałam ceny mieszkań z rynku wtórnego i pierwotnego to różnica w cenie nie była aż tak znaczą…ca.

Dokładnie tak jest. Jeszcze wpływ na to ma metraż, ale jest to chyba dość oczywiste. I wydaję mi się, że jednak łatwiej się urzą…dza takie surowe mieszkanie. Mi się teraz zamarzyła

Hidden Content

i jakbym od razu ją… zrobiła to nie byłoby problemu, a teraz trzeba wszystko zmieniać. No ale niestety

Edited by Akacjowa

Ja w końcu mogłem pomyśleć o mieszkaniu, ponieważ wyją…łem pienią…dze z

Hidden Content

. Cieszę się, że w końcu udało mi się zrealizować moje marzenie.

A te mieszkania

Hidden Content

? Wydaje mi się, że jeśli ktoś planuje długoterminową… inwestycje, to jest to świetne rozwią…zanie, zwłaszcza że takie mieszkanie na Morenie można szybko wynają…ć i sporo na tym zyskać. Koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę osiedla Alfa Park.

Jak tam macie juz swoje mieszkania? Urzą…dzanie je może? Jeżeli tak to polecam wam świetne

Hidden Content

jako wyposażenie kuchni/jadalni. W sklepie hefra znajdziecie również bardzo eleganckie, klasyczne zastawy i galanterie stołową…. Ja wlasnie jestem na etapie urzą…dzania mieszkania i mam wiele ciężkich wyborów na głowie :D