Jump to content
Sign in to follow this  
malolej

Wczasy nad morzem

Recommended Posts

Hotel Faleza jest doskonałym miejscem, które warto wybrać organizują…c

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
. Hotel oferuje wygodne i komfortowe noclegi. Kompleksowe wyposażenie i znakomita lokalizacja sprawiają…, że ten znakomitego standardu hotel zaspokoi wymagania najbardziej wymagają…cych klientów.

Ja jak byłem rok temu na wakacje nad morzem to zamiast hotelu wynajmowałem domek wakacyjny z

Hidden Content

. Jest tam taniej i komfort jest prawie porównywalny, więc się opłaca.

moim zdaniem warto jechać pod namiot lub swoim kamperem, całkiem przyjemne warunki są… np. tutaj

Hidden Content

z tego co czytałam, niby pogoda w tym roku ma być ładna nad morzem, ale wiadomo jak to bywa z tymi wszystkimi prognozami :)

Nie wiem jak w waszym przypadku, ale mnie za bardzo wczasy nad morzem nie kręcą…. Leżenie plackiem na plaży, to przecież można i nad jeziorem. Zdecydowanie bardziej wolę jeździć sobie w polskie góry. W sierpniu ponownie będę jechał. Mam już nocleg w

Hidden Content

. Zapowiada się super wyjazd, bo udało mi się namówić też kilku znajomych ze studiów, a to są… jednak dość aktywne chłopaki, więc na pewno nie wymiękną… podczas górskich wędrówek, a później będą… mieli jeszcze siły na jakieś imprezowanie wieczorami.

Wczasy nad morzem to nie tylko leżenie plackiem na plaży, ale również multum możliwości - rowery, sporty wodne, rolki, spacery po lasach, których tu nie brakuje. Ponadto życie towarzyskie i nocne nad morzem rozkwita w sezonie letnim, więc warto wpaść nad morze i samemu się o tym przekonać. Znajdzie się też coś dla tych co lubią… zwiedzać - Trójmiasto nie jedno ma do zaoferowania w tej kwestii.

Z pewnością… spędzę trochę czasu nad morzem, tuż po tym, jak wrócę z podróży po Stanach Zjednoczonych. Nie wyobrażam sobie wakacji bez piasku, morza, pięknej opalenizny. Jednakże o dzieciństwa marzyłem o tym, że odwiedzę Stany Zjednoczone, wiem, że nie uda mi się zostać na stałe (a bardzo bym chciał!). Dlatego nad morze pojadę tylko na kilka dni, miejmy nadzieję, że pogoda mi dopisze.

Zanim wybierzemy się do jakiegoś hotelu dobrze jest odbyć

Hidden Content

lub pokojach hotelowych :D

Nie zawsze standard jest taki jak w opisie bą…dź opiniach ;)) lepiej wiedzieć na dzień dobry na co się piszemy ;))

Åšciemy są… i na Karaibach :) Dlatego nie łapię last ofert. Nad morze to tylko do Kołobrzegu lub Sopotu tam standard europejski, reszta po sezonie to obraz nędzy i rozpaczy.

Ja uwielbiam jeździć nad morze zimą…, właśnie wtedy jest tam najładniej. Można wtedy naprawdę odpoczą…ć bo przyjeżdża zdecydowanie mniej turystów niż w lecie. My zawsze jeździmy do Grzybowa, stamtą…d mamy bazę wypadową… do innych większych miast. Gdyby ktoś szukał sprawdzonego noclegu to polecam

Hidden Content

, bardzo dobre warunki, ciekawe atrakcje i niewygórowana cena. W tym roku wybieramy się nad morze pod koniec stycznia i już nie mogę się doczekać :)

Ja myślę o takim wyjeździe nad morze i chciałbym się wybrać tym razem do hotelu. Myślę, że

Hidden Content

i zacznę jeździć już na normalne wakacje:)

Planujecie już wakacje 2015? Wybieracie morze? Góry? Jeziora? Polskę? Zagranicę? Ja jeszcze nie podjęłam decyzji

U mnie raczej góry. Ale nad morze też się chyba wybiorę - chciałabym do Kołobrzegu. Polecicie nocleg?

Mielno- zalezy dla kogo. Ja sobie z dziećmi nie wyobrażam- i kasy za uzo wydane ( atrakcji dla dzieci co tylko wycią…gają… kasę z portfela cała masa) a i mało spokoju- wszędzie kolejki,tłok, nawet na plaży.

Wolę spokojniejsze miejsca np okolice Jarosławca

Spokojnie miasto, bez przeludnienia, plaża wielka i da sie znaleźć miejsce żeby z dzieciakami piłke pokopać, fajne trasy rowerowe i rolkowe, stadnina koni obok

Jedziemy 2rok do ośrodka

Hidden Content

Jak ktoś szuka sprawdzonego ośrodka dla rodzinki z dzieciakami - domki drewniane i plac na przyczepy - to polecam

na stronie maja super wirtualny przewodnik/ spacer po ośrodku (warto obejrzeć jak ktoś nie lubi wybierać w ciemno- pełna rzeczywistość )