Jump to content
Sign in to follow this  
rudyfelix

Noclegi w Zakopanem

Recommended Posts

W serwisie wśród ponad stu ofert znajdą… Państwo tanie noclegi w Zakopanem i Pieninach. Nasze kwatery prywatne i pokoje gościnne gwarantują… niedrogie wczasy już od 28,- złotych za dobę. Za rezerwację nie pobieramy prowizji. Nawet spanie w centrum miasta można znaleźć w miarę tanio. Również w naszym góralskim domku przy ulicy Sienkiewicza, do którego serdecznie zapraszamy. Ale to nie wszystko

Zakopane – Slalom.pl to firma rodzinna, która od 1996 roku zajmuje się bazą… noclegową… i organizuje wakacje i udany wypoczynek dla naszych Klientów zarówno latem jak i zimą…. Jesteśmy absolwentami AWF z wieloletnim doświadczeniem w branży sportowo turystycznej. Zatrudniamy najlepszych: przewodników, pilotów, instruktorów, ratowników, kierowców i animatorów ruchu ( zobacz www.fun-time.pl oraz www.funshool.pl ). Posiadamy stosowne licencje i uprawnienia. Dysponujemy sprawdzonymi i wiarygodnymi obiektami noclegowymi na terenie Podhala i Pienin. Mamy własne busy, wypożyczalnię łódek, pontonów, wypożyczalnie narciarskie i snowboardowe. Posiadamy również własny wycią…g narciarski i szkołę narciarską… Slalom w Zakopanem, oraz szkołę Fun school i wypożyczalnię w Pieninach. Działamy także intensywnie w turystyce rowerowej na terenie Pienin. Wykorzystują…c wspaniałe i pełne uroku pienińskie ścieżki, prowadzimy tam własną… wypożyczalnię rowerów. Wypożyczalnia wyposażona jest w 60 jednośladów oraz niezbędne akcesoria rowerowe sprowadzane ze współpracują…cej z nami firmy Extrawheel. Dla wygody rodziców z najmłodszymi pociechami w wyposażeniu znajdują… się również wózki rowerowe dla dzieci umożliwiają…ce wspólne, rodzinne wypady.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Ja tam trochę bardziej wybredny jestem, lubię jak wyposażenie takiego lokalu jest na poziomie, ostatnio np. nocowaliśmy ze znajomymi tutaj

Hidden Content

typowy apartament dla kilku osób doskonale wyposażony i co ważne blisko centrum Zakopanego.

Mi zawsze odpowiada możliwość wyboru spośród wielu ofert. Dlatego najcześciej odwiedzam strony typu booking.com, a jeżeli chodzi o rejon Zakopanego ,to najbardziej mi odpowiada strona

Hidden Content

, która ma w swojej ofercie kilkadziesią…t różnych apartamentów czy też pensjonatów. Plusem jest to, że często chodzi o kwatery prywatne, dzięki czemu możemy się poczuć jak zwykli mieszkańcy, którzy nie nocują… w jakimś ośrodku turystycznym, ale bardziej w normalnym budynku. Ma to zdecydowanie swój urok i jakoś skłaniam się ku takiemu rozwią…zaniu, szczególnie, że mają…c na wyposażeniu kuchnie można tez zaoszczędzić na jedzeniu w restauracjach czy kawiarniach.

A ja lubię pooglą…dać sobie najpierw różne miejsca, budynki, okolicę, wnętrza, wyposażenie. Na tej stronie są… fajne propozycje na każdą… kieszeń i w dowolnej formie:

Hidden Content

, polecam takim wzrokowcom jak ja :wink:

Edited by Giza

Tym razem pobyt w Zakopanym równie udany, nocowaliśmy tutaj

Hidden Content

w tym domku pod Gubałówką…, rewelacyjne miejsce zdecydowanie godne uwagi.

Ja również lubię mieć duży wybór więc szukam najczęściej tutaj

Hidden Content

apartamentów które mi odpowiadają…. Często jeździmy do zakopanego całą… paczką… więc wynajęcie takiego apartamentu w centrum Zakopanego na kilka osób wychodzi całkiem tanio.

A nocował ktoś z was może tutaj

Hidden Content

? bo mi znajomi polecili te apartamenty, a już czas rezerwować coś jak się chce na ferie mieć wybór, w Zakopanem szybko co lepsze miejscówki znikają….

My jeździmy do Zakopanego często ale też bardzo spontanicznie. Decydujemy się w kilka godzin i jedziemy, nigdy nie mamy okazji zarezerwować noclegu wcześniej więc wszystko robimy najczęściej w drodze. Niedawno wpadłam na stronę

Hidden Content

i tak też rezerwuję nocleg:) Zakopane jest cudowne, niezależnie od pory roku więc jeździjcie tak często jak się tylko da :)

W tym roku padło na noclegi z tej bazy

Hidden Content

spoko się w ferie wybawiliśmy na śniegu dobrze że w górach zima dopisała w tym roku :)

Jeśli chodzi o Zakopane to znajdziecie bardzo przyzwoite apartamenty na serwisie zakopaneapartamenty24, przykładowo : "

Hidden Content

" nie jest to duża kwota jak za cały apartament z pełną… opcją…, a możliwości jest cała masa :)

Ja kiedy szukam noclegu szczególnie w górach zawsze korzystam ze specjalnych wyszukiwarek online, któe mają… w sobie jaką…ś baze noclegów. Na przykład z takiej jak ta

Hidden Content

. Takie wyszukiwarki są… bardezo pomocne i można szybko znależć to czego się szuka :)

Jeśli chodzi o noclegi, to w Zakopanem można wynają…ć naprawdę wypasione apartamenty (rzućcie okiem:

Hidden Content

), więc jest pełny luksu, jeśli oczywiście kogoś stać.

A ja od Zakopanego wolę Beskidy. W tym roku byłam w

Hidden Content

i wróciłam bardzo zadowolona z urlopu. Hotel jest pięknie położony, jest widok na panoramę gór i do tego jest tam pyszne jedzenie.

Ja tam niczego nie zamieniłbym na Zakopane. Najpiękniejsze miejsce na świecie. Mega klimatyczne i po prostu aż brak słów. Jestem tam co roku jak tylko spadnie śnieg :). Nocuje w sumie zawsze w innym miejscu, bo tak jest ciekawiej. W tym roku byłem w Dobrych Kwaterach na Stromej 2A. Na prawdę super miejsce i ceny też mają… odpowiednie dla każdego :)

Zerknijcie sobie na

Hidden Content

, który nazywa się Å»ywiecki. Ma bardzo ciekawą… ofertę dla turystów. Można tam się wybrać z całą… rodziną… i niewiele zapłacić. Radzę sprawdzić sobie pakiety, jakie oferują….

Tutaj

Hidden Content

znajdziecie ciekawe rozwią…zania, jeśli chodzi o noclegi. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na cenę. Poza tym w mojej ocenie również okolica jest świetna. Jest to świetne miejsce na wyjazd z rodziną… czy też ze znajomymi.