Jump to content
Sign in to follow this  
brn

Co zrobić by nasze forum było wyszukiwane przez google?

Recommended Posts

Cześć, z góry mówię, że szukałem w google, ale jakoś nie spotkałem się z czymś co by poskutkowało. Jeżeli również napisałem w niewłaściwym temacie, proszę o przeniesienie, a jeżeli podobny temat już był, poproszę o link do niego.

A więc do rzeczy.

Co należy zrobić, aby forum założone na yoyo.pl, było wyszukiwane przez google. Np. cytaty z postów na forum. Czy istnieje taka możliwość?

Jeżeli na forum zostanie napisany jakiś dajmy na to tutorial, to nikt spoza forum go nie odczyta, bo wyszukiwarki nie znajdą… nawet jeżeli skopiowałbym kropka w kropkę słowa.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
  • Like 1

django the web framework for ponies with magical powers

indeksowanie może trochę zają…ć, najlepiej dodaj w sygnaturce linki do forum to google natychmiast zainteresuje się stroną… i leć wypowiadać się na forach, są…dzę, że w przecią…gu tygodnia po takiej akcji coś ruszy :)

Wydaje mi się, że potrzebne Ci jest typowe seo. Na innych forach należy stale zamieszczać odpowiednią… ilość postów ze słowami podlinkowanymi do Twojego adresu docelowego. Piszesz np. „

Hidden Content

†w poście na webtips, a kto takie słowa kliknie – przenosi się do Ciebie. Im więcej takich postów, tym wyższą… pozycję będziesz miał w wynikach google. Tak to działa.

W takich sytuacjach trzeba zaczą…ć nie od pozycjonowania ale od diagnostyki witryny pod katem dostępności dla botów. Kompleksowym narzędziem pod tym względem jest Google Webmaster Tools oraz funkcje typu Pobierz jako Googlebot.

Ps. Jak myślisz na poważnie o forum to sugeruję wykupić prawdziwą… domenę, na pierwszy rok to wydatek ledwie kilkunastu złotych. Jak coś nie wyjdzie najwyżej nie przedłużysz domeny, a linkowanie darmówki to moim zdaniem strata czasu i energii.

Tak jak mówi mariusz, zainwestuj w domenę pierwszy rok to niewielki koszt, dobrze zoptymalizuj swoje forum wyszukaj zaleceń branych pod uwagę od google

Witam,

Zakładałem wcześniej nowy temat, ale być może nie wszyscy czytali, dlatego powiadamiam,

Aby doszła informacja do jak największej ilości osób.

Od kilku miesięcy istnieje na polskim rynku Program Partnerski Clerity

w branży fitness, dietetycznej i kulturystycznej, niebawem również w kulinarnej ïŠ.

Produktami naszego Programu Partnerskiego są…: diety, treningi, e-booki i suplementy diety.

Strona www:

Hidden Content

Partnerom Clerity w ramach współpracy oferujemy:

- prowizję od 14,5 zł do 45 złotych (za akcję- jeden produkt)

- 50 zł na start w zależności od wyboru konta

- 50% prowizji z zysku ze sprzedaży produktów

- 10% prowizji z przychodów poleconego

- wieczną… prowizję (dzięki pozyskiwaniu maili ze strony, fanpage, kanału youtube)

- wypłaty od 100 zł bez Faktur, rachunków itp. Na konto bankowe.

Rejestracja jest bezpłatna. Wypłaty na koniec miesią…ca po uzbieraniu minimum 100 zł.

Generowanie zysku dla partnerów odbywa się poprzez e-mail marketing

I sprzedaż bezpośrednią… z Twojej witryny.

Zapraszam do rejestracji i zadawania pytań na :

Hidden Content

/ .

Pozdrawiam

Paweł Giziński

Pozycjonowanie nie jest aż tak trudne jak się wydaje, aczkolwiek trzeba znać choć podstawy. Co do zaindeksowania wystarczy dać parę linków do strony docelowej na innych stronach, po prostu google musi jakoś trafić do naszej strony, a z reguły trafia właśnie po linkach.

Jasne, pozycjonowanie nie jest takie trudne, ale przede wszystkim wówczas, gdy już się ma odpowiednie zaplecze jeżeli chodzi o dodawanie wpisów na innych forach internetowych. Inaczej sporo pracy zabierze rejestrowanie się na nich, tylko po to by wrzucić jeden wpis. Dlatego już lepiej jest zlecić to profesjonalistom jak tej firmie od

Hidden Content

. Wówczas mamy pewność, że takie działanie będzie wykonane na wysokim poziomie oraz z dobrym rezultatem.

Ja już raz bawiłam się w samodzielne pozycjonowanie i dorobiłam się filtra od google. Dlatego teraz nie ryzykuję tylko mam zamiar zlecić to tej firmie

Hidden Content

Na począ…tek wezmę pozycjonowanie płatne za efekt a później jak wszystko pójdzie dobrze wezmę abonament. Sama już nigdy się tego nie tknę. Da się w ogóle pozbyć filtra? Strasznie mnie to martwi bo tracę przez to klientów.

Taki efekt wymaga wielu profesjonalnych działań. Laikowi może to zają…ć naprawdę dużo czasem. Lepiej zatem zainwestować w usługi firm typu

Hidden Content

zwiększają… statystyki strony, SEO, pomagają… pozyskać unikalnych użytkowników i ruch na stronie, a to już daję naprawdę odczuwalne efekty :)

Jakieś amatorskie forum można tak pozycjonować ale jeśli chcecie aby forum było na wyższych pozycjach to trzeba już skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron. Firmy takie posiadają… odpowiednie narzędzia do pozycjonowania, doświadczenie oraz przede wszystkim zaplecze.

Obecnie korzystam z usług tej firmy:

Hidden Content

- nie mają… wysokich cen. Na stronie możecie dopytać się o cennik.

Tutaj macie namiary -

Hidden Content

Audyt kosztuje i to całkiem sporo, ale warto go zlecieć. Przede wszystkim chodzi o ruszenie tematu, działanie. Jeśli strona nie drgnie rusza z miejsca, to cudów nie będzie.

Wypromować swój biznes pomoże Ci contentorganica

Hidden Content

również poprzez lepsze pozycjonowanie. Od wielu lat zajmują… się promocją… w sieci i na koncie mają… wiele udanych kampanii. W razie pytań można do nich śmiało dzwonić.