Jump to content
Sign in to follow this  
bacha

Strona we flasu nie dziala poprawnie na serwerze

Recommended Posts

Witam! Kupilam niedawno templatke na templatemonster.com, troche ja przerobilam i dodalam wlasne elementy. Wgralam strone na serwer i okazalo sie ze strona glowna otwiera sie normalnie, ale przyciski w menu nie dzialaja tzn kiedy klikne na przycisk pojawia sie animacja, ale nie przenosi mnie na kolejna strone..Podobnie jak przycisk wlaczajacy inna wersje jezykowa. Z tym ze odnosniki w menu byly juz dodane w templatce, a ten do zmiany jezyka musialam dodac sama. Nie umialam jednak tego zrobic w inny sposov jak ustawienie napisu na dynamiczny i dodanie do niego url. I tutaj tez mam jeszcze jeden problem. Kiedy np wlacze polska wersje strony i potem u gory klikne jezyk niemiecki, wlaczy sie druga wersja ale..kiedy z wersji niemieckiej bede chciala wrocic na polska, juz nie zadziala.

Jeszcze jedna sprawa - galeria. Galerie rowniez mam gotowa i nieco zmieniona, ale nie mam pojecia jak zaimportowac ja na moja strone. Probowalam zainstalowac plik mxp, jak bylo w instrukcji, ale potem w menu components zamiast jednej pozycji o nazwie np gallery mam kilka. Dodalam wiec na mojej stronie, tak jak ze zmiana wersji jezykowej, napis ktory jest odnosnikiem fo tej galerii w pliku html.

Prosze o pomoc. Co zrobic zeby moja strona dzialala poprawnie na serwerze? Jesli jest jakis inny sposob na dodanie tej galerii do mojej strony to rowniez prosze o rade.

strona www.solaris-ustronie.eu

Aha i czcionki. Weszlam dzisiaj na te strone z innego komputera i wiekszosc czcionek byla inna niz te ktore wstawilam i strona wygladala koszmarnie. Musze wiec miec na danym komputerze zainstalowane czcionki ktorych uzylam, zeby wyswietlaly sie na stronie?

Sorry za brak polskich znakow, ale mam niemiecka klawiature.

Musisz pogrzebać w kodzie AS, bez tego będzie po prostu działać, chciaż teoretycznie jak nic nie mieszałaś bardzo to powinno.

Odnośnie umieszczenia strony na serwerze. Klikasz publikuj i dostajesz trzy pliki. Html, swf i js. Wrzucasz je na serwer i tyle.