Jump to content
twoje_forum

[poszukuję] Darmowy Skrypt Ogłoszeń

Recommended Posts

hej, zobacz na ten skrypt pod adresem:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- ogłoszenia w Irlandii. Jest prosty i niezle rozbudowany, w razie zainteresowania przeróbkami orginalnego (bo orginalny był niezbyt ładny) - zapraszam do kontaktu.

pozdr

Jak w temacie poszukuje darmowego wartosciowego skryptu ogłoszeń drobnym.

Proszę o poradę jaki polecacie za godny uwagi.

hej, zobacz na ten skrypt pod adresem:

Hidden Content

- ogłoszenia w Irlandii. Jest prosty i niezle rozbudowany, w razie zainteresowania przeróbkami orginalnego (bo orginalny był niezbyt ładny) - zapraszam do kontaktu.

pozdr

Witam!

Dzisiaj się odezwałem na skrzynkę. Tak jak w moim Poscie poszukuję darmowego :-) ale jak jest ładny a ten mi się podoba mogę zamieścić tam reklamę Pana oraz na moim katalogu stron www.

Prawda jest taka, że ani hotscript.pl ani hotscript.com nie posiadają… prostego w zarzą…dzaniu, łatwego dla użytkowników, z możliwością… galerii zdjęć i ostatnimi na stronie główniej. A szkoda, bo gdyby był, to sam bym podpatrzył jak ulepszyć skrypt na którym operuje mój serwis.

prawda jest taka ze od kiedy jestes na forum, caly czas reklamujesz swoj portal. Jak nie chcesz skonczyc z masa ostrzezen to lepiej sie opanuj

django the web framework for ponies with magical powers

prawda jest taka ze od kiedy jestes na forum, caly czas reklamujesz swoj portal. Jak nie chcesz skonczyc z masa ostrzezen to lepiej sie opanuj

Haha ha, chyba sobie żartujesz subsrybowałem ten temat bo interesuję się skryptami ogłoszeń i na każdą… odpowiedź staram się odpowiedzieć więc nie widzę tu nic zdrożnego. Aby ukoić twoje nerwy nie będę pisał w treści postu nazwy mojej strony, tak czy siak w sygnaturze mam prawo zamieszczać adres serwisu.

pozdrawiam i miłego, bezstresowego weekendu.

Haha ha, chyba sobie żartujesz subsrybowałem ten temat bo interesuję się skryptami ogłoszeń i na każdą… odpowiedź staram się odpowiedzieć więc nie widzę tu nic zdrożnego. Aby ukoić twoje nerwy nie będę pisał w treści postu nazwy mojej strony, tak czy siak w sygnaturze mam prawo zamieszczać adres serwisu.

pozdrawiam i miłego, bezstresowego weekendu.

Jamai Tobie dziękuję bardzo, jak to stwierdziłeś nie podniesie Twojego PR a myślę że by pomogło. Napisałeś o swoim zobaczyłem podobał mi się i napisałem bo otrzymałem wiadomość że poszukuję jakiś do prywatnej małej nie zarabiają…cej bazy ogłoszeń lokalnej.

Temat jest nadal aktualny jak najbardziej.

Prawda niestety jest taka, że za darmo to umarło :D Jeśli miałbym polecić jakiś skrypt ogłoszeń to jest polska firma Getsoft, która sprzedaje fajny i bardzo ładnie wyglą…dają…cy skrypt ogłoszeń

Hidden Content

- zobacz sam i pomyśl, bo chyba warto to kupić za taką… cenę.

zapraszam do skorzystania z naszych usług. Mamy skrypt ogłoszeń w swojej ofercie. Więcej informacji na forum pod adresem :

Hidden Content

Najlepszy skrypt ogłoszeń znajdziecie pod adresem :

Hidden Content

Ja korzystam z tego skryptu:

Hidden Content

- co prawda nie jest bezpłatny, ale jak już ktoś wyżej napisał, za darmo to umarło :wink: Możesz zobaczyć stronę postawioną… na tym skrypcie:

Hidden Content

.

Ja się dołą…czam do odpowiedzi poprzedniej osoby i polecam następce skryptu ogłoszeniowego notice czyli po prostu notice:)

Wiecej info tutaj:

Hidden Content

Dzięki niemu możesz zainstalować stronę ogłoszeniową… podobną… do tej pokazowej:

Hidden Content