Jump to content
Sign in to follow this  
Armageddon

Telewizja w komputerze

Recommended Posts

Witam,

od pewnego czasu rozmyślam, jak to zrobić, by podłą…czyć telewizję do mojego komputera. Wiem tylko, że będę potrzebował jakiegoś tunera tv i karty tv. Nie mam doświadczenia w tym temacie więc nie wiem zupełnie na jakiej zasadzie miałoby to działać. Czy byłbym zmuszony podłą…czyć to wszystko do komputera, czy może postawić drugą… antenkę i do niej. Nie wiem. Proszę o pomoc z tym. Dodam, że nie posiadam żadnej telewizji cyfrowej czy kablowej, a całość miałaby odbierać zwyczajną… telewizję naziemną….

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Armageddon

I'm now known as "EXOTHER".

Arma - go out ;)

-_-

Kupujesz kartę (tuner telewizyjny), najprawdopodobniej na slocie PCI, chociaż są… też na USB, lub całkiem niezależne od tv, ale postaw na pierwsze rozwią…zanie. Wsadzasz, instalujesz stery soft, podpinasz antenę do tego (ma takie wejście na śledziu) i viola.

Generalnie nonline już wszystko napisał. Od siebie dodam, że wybierałbym urzędzenia firmy Pinnacle.

Pamiętaj, że gdy piszesz coś, doskonale wiedząc, że nie masz na dany temat zielonego pojęcia, Bóg zabija kotka!

Obecnie to nie problem, szczególnie jeśli ma się szybki internet. W moim przypadku dostawcą… jest firma [url="https://it4polska.pl/"]IT4Polska[/url], dzięki której mam dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu w dobrej cenie.

Ja osobiście nie mam telewizji i dobrze z tym się czuje, jak chcą oglądać wiadomości w chodzę w neta, a filmy online oglądam na vod 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Edited by terpi