Jump to content
Sign in to follow this  
Pulsaven

Nerwowość ludzi na forum

Recommended Posts

Niestety na forum coraz częściej spotyka się gwiazdki **** (oczywiście rozpoczynają…ce się na k** wyp*** itd). Poza tym co niektórzy nie znają… netykiety internetowej (

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
). Co więcej, ludzi łatwo wyprowadzić z równowagi, osobiście uważam, że na forum powinniem panować ogólny porzą…dek, harmonia, spokój, wyrozumiałość, koleżeństwo Między innymi zwracam się z prośbą… do Moderatorów o utrzymanie kondycji tego forum na wysokim poziomie. Wydaje mi się, że niektóre osoby na tym forum powinny być stanowczo z niego usunięte (zbanowane) za swoje zachowanie. To tylko moje osobiste spostrzeżenia. A co do reszty forumowiczów proszę Was o więcej cierpliwości.

Moje negatywne (jak i pozytywne) uwagi tyczą… się poszczególnych osób, ale nie będę przytaczał tu ich loginów. Dziękuję za uwagę.

Zapraszam na maxBB - nowy skrypt forum.

No wiemale zrozumcie, że ja sam rady nie damraczej bede miał nowego pomocnikai wtedy się zacznie masowy ban :P

Atmosphere-studio.com:

Oferujemy wykonanie:

•  
  • stron internetowych (w caÅ‚oÅ›ci lub fragmentów)
  • skryptów (php, actionscript, js, html)
  • layout'ów (grafika i/lub kodowanie)
  • banerów
  • innych wybranych grafik
  • obróbki fotografii
  • jingli (przerywnik muzyczny) np. radiowych
  • ... oraz innych prac zwiÄ…zanych z podobnÄ… tematykÄ….

Muzyk jako Tilnaaay : http://www.youtube.com/tilnaay

DeX to załatw moderatora 2 lub 3 aktywnym zaufanym osobom których znasz z FORUM i będzie po kłopocie B)

aproxgraf2.png aproxgrafv2.png

antyfan.png <<- Nic dodać Nic ująć

butonik2.png <<- Skład darmowych grafik PNG

Chodzi mi o kogoś nie takiego jak ja do pomagania i pisania postówtylko takiego, który poprzeglą…da, upomni, zbanuje, edytuje, przeniesie, usunie

Jeśli ktoś by był chętny i pewny, że wytrwa to prosze o napisanie tu posta.

Piszcie też jeśli macie jakiegoś swojego faworyta, który według was podoła temu zadaniu

Atmosphere-studio.com:

Oferujemy wykonanie:

•  
  • banerów
  • obróbki fotografii

Bo to sa *** *******, tylko odzyskam baze i uciekam z tego ****** servera. Nazywacie sie najlepszym hostingiem??!!! To ***** ***** nie działa od ładnych paru godzin. Oddajcie mi baze i pliki ****** ******! Zmarnowalem full czasu, zeby teraz czekac az jakas **** raczy naprawic server. MEGA**** WAM W **** ZLODZIEJE CZASU I ENERGII!!!!!!![/b]

To chyba nie jest normalne <_<

Każdy też od siebie nawet nie będą…c modem może zwrocić uwage komuś. Czasami robi się niezły syf szczególnie jak server pada, wtedy to oburzenie sięga zenitu :)

ja ostatnio dużo tutaj siedzę i jeśli mogę się przydać to jestem gotowy do moderowania tego i owego B)

aproxgraf2.png aproxgrafv2.png

antyfan.png <<- Nic dodać Nic ująć

butonik2.png <<- Skład darmowych grafik PNG

W sumie ja też wpadam tu w miare często, moge pomóc jak będzie taka potrzba ;) .

W kłótni savoir vire też obowiązuje

"A bore is a man who talks when you want him to listen"

"Moderator nigdy nie jest niegrzeczny, chyba że umyślnie."

szukaj.gif

W sumie ja też wpadam tu w miare często, moge pomóc jak będzie taka potrzba ;) .

Daj mi na PW swoje ggpogadamy :)

Atmosphere-studio.com:

Oferujemy wykonanie:

•  
  • banerów
  • obróbki fotografii

ja mogl bym byc ale sie do tego nie pcham moze saddam jak ktos by chciał to by sam napisał a modem to ja jestem dobrym xD :P

KiedyÅ› coÅ› tutaj siÄ™ pojawi...

Cóż, takie incydenty dają… o sobie znać. To, że nie jestem zalogowany nie znaczy iż nie czytam forum. Niestety często się to spotyka. rozumiem, niektórzy mogą… być nieco zairytowani "ułomnością…" inych użytkowników, jednak to nie powód do takich kroków. Poprostu trzeba traktować forum z dystansem i podchodzić do tego ze spokojem. Jeśli kogoś niosą… nerwy gdy czyta posty pisane przez użytkowników sugeruję za przestać z korzystania z forum. To będzie najrozsą…dniejsze wyjście.

eśli ktoś by był chętny i pewny, że wytrwa to proszę o napisanie tu posta.

Piszcie też jeśli macie jakiegoś swojego faworyta, który według was podoła temu zadaniu

Nie zamieżam się narzucać, jak i podlizywać w celu zdobycia owego stanowiska, gdyż i tak moje szanse są… bardzo niskie jednak warto spróbować i przedstawić swe "Cd" :P jeśli oferta nadal jest aktualna.

Mam dwuletnie doświadczenie z wieloma forami na których pełniłem funkcje administracyjne jak i użytkowe. Wiele osób mi zaufało i jak narazie nikt nie żałował. Ogólnie mówią…c wiem jak się zachować, umiem bardzo dobrze i wydajnie moderować forum i jak niektórzy twierdzą… mam odpowiednie podejście do użytkowników.

Przy potencjalnym rozpatrzeniu mej kandydatury proszę o nie sugerowanie się mym licznikiem postów, gdyż zawsze uważałem iż jest to rzecz mało istotna. Liczy się przecież sposób wypowiedzi jak i dojrzałość forumowiczów a nie jakieś tam posty. Co z tego jeśli ktoś ma 200 postów, skoro większość z nich to ewidentny spam, bą…dź są… na niskim poziomie.

Ps: Nawią…zują…c do zasugerowanych banicji dla osób chamskich jestem zupełnie przeciwny. Dla jednego taki "warn" nic nie znaczy, zaś drugi porówna to jak śmierć własnej matki (no może przesadziłem :)). Cóż, w każdym razie czasami trzeba podejść indywidualnie do takich delikfentów i poprostu zagadać na PW zamiast sypać ostrzeżeniami, czy też banicjami.

na forum bywam częściej niż chyba sam Dexter i widziałem wiele postów chamskich itd. Zgłaszałem kilka razy różne posty przez przycisk "Raport". Jednak gdybym był moderatorem to nie musiałbym klikać w ten przycisk tylko od razu zrobić to co trzeba zrobić :).

PS. Nie piszę tylko praktycznie w dwóch działach: "Przywitaj się" i w grafice.

ja mogl bym byc ale sie do tego nie pcham moze saddam jak ktos by chciał to by sam napisał a modem to ja jestem dobrym xD :P

ja mółbym być mode ale nie od takiej czarnej roboty.. jaką… "proponuje" Dex .

nie mam na to czasu..

Dokładnie. Ciekawi mnie co byś chciał robić jako moderator nie wykonują…c tej "czarnej roboty" :P.

dex napisał coś takiego

Chodzi mi o kogoś nie takiego jak ja do pomagania i pisania postówtylko takiego, który poprzeglą…da, upomni, zbanuje, edytuje, przeniesie, usunie

z tego wychodzi ze moderator miał by być zimnym upominamczem dbajacym tylko i wyłą…cznie o porzą…dek na forum a nie miłym, pomagają…cym itd. itp. userem forum, który także stara sie dbac o porzadek ale nie za wszelka ceneprzynajmniej ja tak to rozumiem..

Myślę, że zdecydowana większość osób nerwowych jest sfrustrowanych i potrzebuje specjalistów takich, jak Ci

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
- i nie żartuję, mało się słyszało o przypadkach, w których ludzie byli nerwowi, bo mieli problem, z którym nie potrafili sobie poradzić?