Jump to content
Sign in to follow this  
Danci2

Å�ą…czenie tematów

Recommended Posts

Witajcie. Od kilku dni pracuję nad moim forum. Chciałbym się zapytać, jak mogę łą…czyć tematy. Np. do tematu "Sprawy" dodać pod temat "Ważne" i "Bardzo Ważne". Proszę o szybką… odpowiedź.

Pozdrawiam

a takie coś jest w ogóle możliwe?:P jeśli masz na myśli fora i do tego subfora to możliwe ale o podtematach pierwsze słyszę :P

wwebtipsrw9.png

wow5vq.gif

hacker12sk.gif

10495.jpg

10446.gif

Tutaj, jak widzę, jest możliwe łączenie tematów.

Ja sam zrobiłbym odpowiednie struktury dla tematów i postów, konkretnie:

Topic:
| topic_id | topic_post | topic_last_post | topic_is_opened |

| post_id | post_topic | post_date | post_author |

I tak w topic masz topic_post ("treść" pierwszego postu w temacie, tym samym autor tematu, data powstania itp.), topic_last_post (ostatni post w temacie :]). Reszta chyba nie potrzebuje być komentowana?

W post masz post_topic, numer tematu, w którym jest dany post, post_author to autor postu. Reszta jw.

Takie tabele w bazie zrobię ja, jak tylko mi się forum rozwinie. Na razie jest trochę uproszczone to.

Niemniej taka struktura sprawia, że łączenie tematów jest proste, choć czasem kłopotliwe. Ale da się to zrobić, po prostu w postach z tematu2 zmienić post_topic na numer tematu1. :)

@D@mI@n$ - zamknij się w końcu, czytanie twoich durnych postów przyprawia mnie o drgawki. Nawet mój młodszy brat [5 lat] ma więcej rozumu, niż ty. :|

GCS/GM d++(-) s+++:+>++ a--- C++++ UL+++ P! L+++ E---@ W+++ N o? K- w>+ O? M->+ V? PS+ PE+(-) Y? PGP+ t 5? X+ R+ tv--(+) b++ Dl+ D G e-- h! r !y+

@pbnan

Słuchaj, napisałeś jaką…ś tabelkę, ale ona nic nie wnosi do mojego problemu. Link do forum to: www.danci.yoyo.pl Proszę, aby ktoś powiedział jak to zrobić.

Pandemia jest z nami już sporo czasu, jednak każdy z nas do niej już się przyzwyczaja. Na stronie 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
 możecie przeczytać infromacje na temat Covid-19 jest ich bardzo dużo. 

Edited by terpi