Jump to content
wt_Puma

[forum][Moderator] Który najbardziej pomocny !!!

Recommended Posts

Pozwoliłem sobie przemoderować ankietę z najlepszego moderatora na najbardziej pomocnego moda.

Odkryję rą…bek tajemnicy aby zmotywować moderatorów do większej aktywności obiecałem im premie różnego rodzaju. Oczywiście nie za największą… ilość postów czy przeprowadzonych porzą…dków chociaż to drugie również się liczy, jednak największe znaczenia dla mnie mają… trafne i pomocne odpowiedzi na problemy nurtują…ce naszych użytkowników czyli was wszystkich.

Jednym z etapów oceny ciężkiej pracy moderatorów w okresie od 1 grudnia 2006 do dzisiaj jest ta ankieta, od razu pragnę zaznaczyć iż jest to jeden element ogólnej oceny w której skład wchodzi moja subiektywna ocena oraz opinia innych adminów forum.

Uprzedzają…c pytania, co to za premia? Na pewno będzie to miła niespodzianka dla moderatora który ją… dostanie.

Ps Został założony nowy temat tylko dlatego aby wszyscy dotychczas głosują…cy mogli głosować jeszcze raz znają…c wagę swoich głosów.

Wszystkich głosują…cych proszę o argumentowanie swojego głosu Nawet pomocny był by link do tematu w którym widoczna była by konkretna pomoc danego moderatora.

Ankieta będzie trwała ok 14 dni. Liczę na bardzo dużą… liczbę głosów.

Mój głos padł na Thid'a.

Cóż, bardzo dobra współpraca duża ochota do pomocy dość komunikatywny chłopak :D

@Puma

Duża liczba głosów, na którą liczysz, to ile mniej więcej ? W dziesiątkach, setkach czy tysiącach ? ;) Jak tysiącach to zbiorę chłopców z osiedla :D (i dziewczyny też ;) te to szczególnie )

Duża = kilkadziesią…t na zwycięzcę najlepiej jak najbliżej 100 w sumie kilka set na wszystkich:) może 300 Było by bardzo łą…dnie.

Mogę być pierwszy? :).

Waham sie między Saddamem, Thidem i Wormsem. Cóż, kogoś trzeba wybrać. Stawiam na Saddama, bo wiele razy pomógł mi gdy miałem problemy z CSS'em (w tamtym roku głównie).

Pozdrawiam.

"Kiedy trzymasz gorÄ…cÄ… patelniÄ™ - sekunda jest godzinÄ…, lecz gdy trzymasz gorÄ…cÄ… dziewczynÄ™ - godzina jest sekundÄ…."

mój głos padł na Thida wahałem się pomiędzy nim a Fenrirem, trudna decyzja ;) dlaczego Thid? często jest na forum, pomaga innym stara się pomóc w każdym temacie :)

guildwars_player.png

----------------------------------------------------------------------

Nie pomagam na GG, PW, E-Mail.

Wahałem się między thidem (w ostatnim czasie dużo tutoriali, pomaga głównie w PHP), Wormsem (dużo tutoriali, no i pomaga w PHP ;P), a meohawem (pomaga we wszystkich działach - xhtml, css, php, sprzęt).

Wybrałem.. hmm thida.

Choć krótko jest modem, naprawdę pomógł wielu osobom.. ;]

Ja dalem glos na dextera - stary i dobry :P A thid? Heh, nie kojarze go w ogole. Kto to w ogole jest? Coz dla mnie starsi moderatorzy sa najlepsi. Dexter jest modem od dawna, glos dla niego. Duzo pomaga, nie wyzywa itp.

nie zagłosuje bo mam i tak 3 osty, więc mi już zabrakło zaufania do moderatorów.. -_-

Edit: 06.02.2007, 17:30

<tekst dodany przez Admina> - nie dziwie się iż masz ost, popatrz na ten post który właśnie napisałeś Nic nie wniósł do dyskusji, jesteś zły na moderatorów bo Cie ukarali i tylko tyle, co innego gdybyś napisał iż nie głosujesz na żadnego z moderatorów ponieważ ten zrobił to, a ten nie dobrze wykonuje to a reszty nie widziałeś na forum podczas Twojej obecności. Taka wypowiedź już by była konstruktywna, natomiast ten post można potraktować tylko jako nabijanie postów !!! i należało by sie ostrzeżenie, w szczególności iż jesteś już długo z nami.

Pozdrawiam

Puma

Ps Jeżeli chciał byś podyskutować to proszę nie pisz już tutaj chyba ze konstruktywną wypowiedź na temat pracy moderatorów, odpowiedź skierowaną do mnie proszę na priva.

A mama mówiła, że spirytus nadaję się do wszystkiego :P

Ja daję na Dextera. Moim zdaniem najwięcej pomaga, najmniej się złości. Hm. Przynajmniej ja jako moderatora widze go najwięcej :)

hmmiałem kłopot, albo Fenrir, albo Worms. Wybralem Wormsa za tutorialeSorry Fenrir, jestes ( jak dla mnie, nie wiem czy moge to tak nazwac) dobrym kumplem, duzo pomagasz etc. Ale Worms pomogl mi zrozumiec PHp, za co musz szczególnie dziekuje. Pozdrawiam, Kosa.

Serialuje_250x100_.jpg

mój głos padł na meohawa. Za całokształt.

anty_pixel_danny-design.png <-- Danny-Design.info - Zapraszam!

anty_pixel_danny6.png <-- Pomogłem Ci w czymś? Chcesz się odwdzięczyć? Umieść mój banner w Twojej sygnaturce! Dzięki!

statystyki_strony.png

Hmmm

Ja zagłosowałem na thida. Coprawda jest moim rywalem w ankiecie, ale dla mnie nie liczą… się głosy, tylko sam fakt, że mogę pisać tutoriale i wam przez nie pomagać :D

thid dużo mnie nauczył, wiele razy pomógł, za co mu dziękuję :)

Mi bardzo pomogli:

-Saddam

-Meohaw

-Worms

-Dexter

-Dawid - tylko już nie pisze.

Mój głos oddałem Saddamowi za wszystko, ale wszyscy wyżej wymienieni mają… u mnie wielkiego PLUSA.

Dzięki.

KiedyÅ› coÅ› tutaj siÄ™ pojawi...

Jak to zwykle bywa, wahałem się

Albo worms albo thid a jako, że dwóch dać nie mogłem, zagłosowałem na thida! Oboje pomagają… i starają… się bardziej niż jacykolwiek inni moderatorzy.

Thid&Worms FTW!

Pamiętaj, że gdy piszesz coś, doskonale wiedząc, że nie masz na dany temat zielonego pojęcia, Bóg zabija kotka!

Ja wahałem się między Thidem a Wormsem.Obaj bardzo mi pomogli(zwłaszcza ten drugi),znają… się na najmniej oblężonych działach typu Grafika tylko w Skryptach For i PHP.

Jednak zagłosowałem na Wormsa,ale przykro mi że nie zagłosowałem na Thida. :(