Jump to content
wt_Puma

Nowy styl

Recommended Posts

Jak zauważyliście został wgrany nowy styl forum. Staraliśmy się wyeliminować wszelkie błędy i niedocią…gnięcia. Jednak gdyby ktoś zauważył coś co wymaga naszej interwencji prosze zgłosić to w tym temacie.

Stary styl nie został wyłą…czony, użytkownik może przełą…czać się pomiędzy stylami: w lewym dolnym rogu forum tuż nad stopką… znajduję się okno dialogowe z możliwością… wyboru odpowiedniego wyglą…du forum.

widzę jeden mały błą…d a mianowicie:

tak jest przy każdej ankiecie oraz na PW :)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

a wszystko po za tym jest pięknie i ładnie :)

guildwars_player.png

----------------------------------------------------------------------

Nie pomagam na GG, PW, E-Mail.

Może odnośnik w topie, aby przenosił na stronę główną….

KiedyÅ› coÅ› tutaj siÄ™ pojawi...

A mi się nie podoba :P Być może dlatego, że przyzwyczaiłem się do starego. Jakoś nie pasuję mi ten błękit, top nie pasuję do reszty i moim zdaniem szara czcionka jest słabo czytelna. Ale mto tylko moje zdanie.

Nic w nim nie działapołowa działów na dole

//edit : Działa :)

Atmosphere-studio.com:

Oferujemy wykonanie:

•  
  • stron internetowych (w caÅ‚oÅ›ci lub fragmentów)
  • skryptów (php, actionscript, js, html)
  • layout'ów (grafika i/lub kodowanie)
  • banerów
  • innych wybranych grafik
  • obróbki fotografii
  • jingli (przerywnik muzyczny) np. radiowych
  • ... oraz innych prac zwiÄ…zanych z podobnÄ… tematykÄ….

Muzyk jako Tilnaaay : http://www.youtube.com/tilnaay

Moim zdaniem lipny ten nowy styl. Kaczka mi się dużo bardziej podoba. Nie mam zamiaru przez te forum ani żadne inne stracić oczu, zwłaszcza że często tutaj przebywam.

Ale jakbyście dali czcionke troche bardziej wyrażną…, bo musze się przybliżać żeby przyczytać :D

Atmosphere-studio.com:

Oferujemy wykonanie:

•  
  • stron internetowych (w caÅ‚oÅ›ci lub fragmentów)
  • skryptów (php, actionscript, js, html)
  • layout'ów (grafika i/lub kodowanie)
  • banerów
  • innych wybranych grafik
  • obróbki fotografii
  • jingli (przerywnik muzyczny) np. radiowych
  • ... oraz innych prac zwiÄ…zanych z podobnÄ… tematykÄ….

Muzyk jako Tilnaaay : http://www.youtube.com/tilnaay

Dwa największe minusy (nie chwytam się niespolszczenia, bo nie widzę różnicy już :D):

1. brak wyróżnionych linków w tematach;

2. brak wyraźnie wyróżnionych tematów, w których się odpowiadało.

Z pochodnych to jeszcze kolor czcionki - nie jest najgorszy, ale powinien być ciemniejszy, np. taki, jak jest w bloku cytowanym (

) :) Odpowiadałby bardziej topowi no i ta czytelność :D

GCS/GM d++(-) s+++:+>++ a--- C++++ UL+++ P! L+++ E---@ W+++ N o? K- w>+ O? M->+ V? PS+ PE+(-) Y? PGP+ t 5? X+ R+ tv--(+) b++ Dl+ D G e-- h! r !y+

eh, mi sie podoba kaczucha, nowy styl jest tzw. oczoje**** Za bardzo kontrastowe kolory.

A, mozna by dodac Obok zarejestruj (nowy styl) opcje zaloguj. Bo jak chce sie zalogowac jako anonim to nie moge :/ Bardzo to prosze.

Serialuje_250x100_.jpg

czasami jak siedzę godzinę na tym forum to zaczyna mi się wszystko zlewać <_<

to i ta czciona - może ciut ciemniejsza? naprzykład taka jaką… teraz piszę ten post :P

Darmowy Katalog Firm - akceptujemy wyłącznie strony firmowe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodaj swojÄ… stronÄ™ do katalogu KatalogGD.pl

Chciałem się wyróżnić, ale widze, że jedyne co mogę to się dołą…czyć do poprzedników z prośbą… o przyciemnienie czcionki.

W kłótni savoir vire też obowiązuje

"A bore is a man who talks when you want him to listen"

"Moderator nigdy nie jest niegrzeczny, chyba że umyślnie."

szukaj.gif

Dobra poeksperymentujemy z czcionką… bo sam przyznaję iż czarna nie męczyła by tak wzroku jednak może być zbyt kontrastowa i kłócić się z całym charakterem stylu, myślę jednak że znajdziemy coś pośredniego.

Nie za bardzo wiem po co było ruszać dobry styl, który każdy znał, każedmu się podobał, który nie doprowadzał do "oczowpląsów" ;)

Koniecznie przyciemnić tekst.

Kaczka Forever ;)

Status quo ante

Zgadzam sie z wszystkimi powyższymi uwagami, i właśnie dlatego też zostaje przy kaczece, ale jest jeszcze jedno ale :D W momenci, gdy np. dostaje maila z informacją… o nowej odpowiedzi w temacie, klikam link, łą…cze sioe z danym tematem i chce sie zalogować to nie wisze opcji "Witaj goścu (zaloguj się)" coś w tym stylu, tak jak było :D Aby dany temat został odrazu oznaczona jako przeczytany, a niestety zlikwidowaliście tą… opcję, albo też ze względu na ten nowy dziwny styl nie mogę tego znależć, a szukałem po całym ekranie :D Przez co jestem zmuszony wychodzić na stronę główną… aby się zalogować, aby potem ponownie wracać do tematów, które już czytałem <_<

Tak jak napisał prozak po co zmieniać styl, który jest dobry, nikt na niego nie narzekal i wszyscy byli do niego przyzwyczajeni <_<

Powiem krótko.... bleeeee :- / Oddajcie moją kaczuszkę !!!

Edit: YEAAHH !!! Wielki powrót kaczuchy :):):)

Powiem tak:

Doznałem szoku i patrzyłem się kilka razy na adres czy to dobra strona :D

Styl nie jest najgorszy, kolory nie są… zbyt kontrastowe (jak niektórzy twierdzą…) ,

Czcionka!!! - dajcie czarną…, będzie najodpowiedniejsza. Ponieważ szara zlewa się z tłem, biała będzie też źle wyglą…dała, czerwona będzie męczyła wzrok, zielona nie będzie pasowała. A o to chodzi żeby kontrastowa czcionka była(ale nie za bardzo) by była widoczna. Czerń tak by nie męczyła i była by wyraźna.

Jednak stary styl bardziej mi się podobał. Logo bardziej mi przypomina strone/forum dla ludzi zgrywają…cych muze na telefony komórkowe - BeDJ :D no i troszke za słabo kolorystycznie do samego głównego miejsca forum jest dopasowane. Jak by było bardziej błękitne to by ładniej się omponowało.

Ale jest ok. Choć kaczka była taka mniej agresywna i sympatyczniejsza.

PS żółta czcionka też by nie była dobra. :D

Ja korzystam z KateOS , a Ty? Odwiedź też forum w którym jest użyty Template mojego autorstwa. Został on zrobiony specjalnie dla niego. Bądź legalny, korzystaj z Kasi.

kateanimubbydamilog1.gif