Jump to content
Sign in to follow this  
exe

Co lubicie jeść

Recommended Posts

Ja ostatnio mega wciagnelam sie w moja diete :D szczegolnie zwracam teraz uwage na

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
. Wczesniej traktowalam je bardzo po macoszemu, czasem jakies jablko, pomarancza, a teraz odkrywam wszystkie owoce na nowo :)

Ja mało czego nie lubię. Może dlatego, że uwielbiam gotować. Ostatnio kuzynka powiedziała mi, że żywność trzymana w pojemniku próżniowym dłużej zachowuje świeżość. J na stronie

Hidden Content

znalazłam i myślę, że będą… porzą…dne.

Ja z mężem bardzo często wychodzę do różnych restauracji. Ostatnio byliśmy w Krakowie i udało nam się odkryć perełkę - świetną… Restaurację Biała Róża. Polecam zapoznać się z ich menu i ofertą… na stronie

Hidden Content

Kuchnia regionalna i sezonowa to to, co lubimy najbardziej!

ja głównie owoce i warzywa, ale dodaję też ziarenek, olejów, propolis

Hidden Content

Ja kuchnię polską… i od jakiegoś czasu chodze do ok Wine Bar we Wrocławiu . Tutaj powinniście znaleźć menu

Hidden Content

które według mnie jest wyśmienite. Co prawda nie probowałam jeszcze ich wszystkich potraw jednak cią…gle mnie zaskakują…. Wnętrze lokalu jest bardzo nastrojowe i schludne. Dobra lokalizacja nieopodal rynku.

Jestem z tych którzy lubią… warzywa w każdej postaci, więc często robię nadziewane bakłażany

Hidden Content

mi one bardzo smakują… a to danie jest też łatwe do przygotowania

Co do pizzy to zdecydowanie polecam restaurację [url="http://www.szkutnia.waw.pl/"]Szkutnia[/url] w Warszawie. Moim zdaniem mają… najlepszą… pizzę, która robi wrażenie za każdym razem. Åšwietne ciasto i dodatki!

Mi ostatnimi czasy naprawdę bardzo zasmakowały batony proteinowe. Fajnie, że w dzisiejszych czasach można znaleźć zdrową… żywność, która jednocześnie jest po prostu smaczna. Sam zazwyczaj jak szukam tego typu produktów to po prostu wchodzę na stronę https://ebakalland.pl/batony/batony-proteinowe.html i tam sobie sprawdzam jakie obecnie batony są… w ofercie. Moim zdaniem to najlepszy sposób, żeby jeść smacznie i zarazem zdrowo :) Wbrew pozorom to wcale nie musi być jakieś super wymagają…ce i trudne zadanie :D Edited by enigma12

Wędliny własnej produkcji. Te ze sklepu nie mają… do nich podejścia. Jeśli ktoś tylko ma czas, to polecam każdemu spróbować wędzenia w domowych warunkach. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne. Więcej na ten temat można dowiedzieć się choćby stą…d: [url]https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/jak-samemu-przygotowac-wedzona-wedline,n,1000236385.html[/url].

Ja bardzo lubię kuchnię włoska. A ostatnio znalazłam świetny przepis na przystawki z tej kuchni. Zobaczcie tu [url="https://nianio.com.pl/bruschetta-przepis-na-idealna-przystawke/"]Mój link[/url] Bardzo proste wykonanie i szybkie. Bagietka skropiona oliwa, natarta czosnkiem. A na wierzch praktycznie można dać wszystko. Ja lubię z pomidorkami ,

Jak chcesz zdrowy i szybki obiadek to skorzystaj z zup Krakus. Mają… do wyboru boski żurek lub barszcz i gwarantuję że cała rodzina pokocha takie jedzonko. Zupy są… syte i mają… bardzo dobry skład.

skorzystałem z pomysłu z tym Krakusem. Kupiłem sobie żurek. No smak pozytywnie mnie zaskoczył. Kolejnym razem dorzucę sobie białą… kiełbaskę.

Ostatnio bardzo mi odpowiada kuchnia [url]https://kuchniaotwarta.com/o-nas/[/url] . Ich dania są… pięknie skomponowane na talerzu ale też i smaczne. Jak na razie Otwarta Kuchnia to dla mnie lokal numer jeden w Lublinie.