Jump to content

terpi

Użytkownicy
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About terpi

 • Rank
  Gaduła
 1. Jeśli jesteś z Warszawy to polecam zakład pogrzebowy [Hidden Content], ich usługi nie są… najtańsze, ale na pewno będziesz zadowolona z ich pracy. 
 2. terpi

  prezent dla brata

  Bransoletka, którą… kupiłam dla brata w sklepie [Hidden Content] świetna. Nie kosztowała mnie dużo, ale mimo to jej jakość jest wysoka. 
 3. Ostatnio w necie kupiłam sobie ładną… torebkę, a dokładnie w sklepie [Hidden Content], jest ładna i mieści się do niej dużo rzeczy. 
 4. Urzą…dzają…c dom postanowiłam skorzystać ze strony sklepu [Hidden Content], jest w nim wiele ładnych mebli. Będą…c w Poznaniu zajechaliśmy do niego, jest duży i meble są… bardzo ładne. Sofa Poznań, którą… kupiłam do salonu jest ekstra. 
 5. terpi

  firma

  Założyłam pralnie i jestem naprawdę zadowolona, zyski są… duże. Natomiast sprzedaż części do pralek niestety nie jest dużo, ale udało mi się ostatnio kupić w sklepie [Hidden Content] potrzebną… rzecz. Serwisanci bez problemu ją… wstawili i pralnica działa jak nowa.
 6. Pralnia jest dla mnie bardzo ważna, jeśli coś się zepsuje zawsze kontaktuje się z firmą… www.washservice.com.pl, są… rzetelni i potrafią… zają…ć się każdą… usterką…. Naprawa pralek, która była wykonywana przez nich w mojej firma była krótka i skuteczna.
 7. Wiele mebli udało mi się kupić w Poznaniu, sofa poznań, którą… mam właśnie ze sklepu [Hidden Content],45,45 jest świetna.
 8. terpi

  mieszkanie ?

  Po kupieniu mieszkania postanowiłem zrobić w nim remont, wszystkie meble w nim wymieniłem. Salon meblowy Poznań [Hidden Content] ma wiele ciekawych inspiracji meblowych, warto zajrzeć będą…c w okolicy.
 9. terpi

  łazienka

  W łazience postanowiłem wymienić wannę na prysznic z odpływem, był to super pomysł. Odwodnienia liniowe kupiłem na stronie sklepu [Hidden Content], a także wiele o nich z niego się dowiedziałem.
 10. W biurze potrzebowałam kanapy, ponieważ często zasiadam do kawy z klientami, a na niej jest o wiele wygodniej. Kanapy poznań ze sklepu [Hidden Content] spodobały mi się najbardziej, dlatego też postanowiłam kupić jedną… z nich, jest ekstra.
 11. terpi

  Biżuteria

  Duży wybór ładnej i nie drogiej biżuterii jest w sklepie [Hidden Content]. Jeśli chcesz kupić kolczyki bą…dź naszyjniki to na pewno w nim najdziesz.
 12. terpi

  łazienka

  Odpływy liniowe prysznicowe możesz kupić w sklepie [Hidden Content]. Odpływy są… w bardzo konkurencyjnych cenach - taniej niż w marketach. Według mnie są… one jedne z najlepszych jakie kładłem w łazienkach u klientów.
 13. Jeśli nie wiecie do końca w jakim sklepie wybrać meble do domu to polecam zajrzeć na stronę sklepu [Hidden Content]. Salon meblowy poznań jest moim ulubionym, wszystkie meble w domu mam właśnie od nich, są… super.
 14. terpi

  prezent dla taty

  Smieszny prezent na 40 urodziny możesz kupić w sklepie [Hidden Content], koszulki, które są… w nim dostępne są… bardzo fajne. Mama i tata dostali ode mnie po takiej samej, są… super jakości.
 15. Moja przeprowadzka nie była trudna, ponieważ musiałam tylko zabrać kilka mebli i ciuchy. Sofa rozkładana poznań ze sklepu [Hidden Content] mi się spodobała, dlatego też postanowiłam starą… zostawić w wynajmowanym mieszkaniu.
×
×
 • Create New...