Jump to content

terpi

Użytkownicy
  • Content Count

126
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About terpi

• Rank
    Gaduła
  1. Jeśli jesteś z Warszawy to polecam zakład pogrzebowy [Hidden Content], ich usługi nie są… najtańsze, ale na pewno będziesz zadowolona z ich pracy. 
  2. terpi

prezent dla brata

Bransoletka, którą… kupiłam dla brata w sklepie [Hidden Content] świetna. Nie kosztowała mnie dużo, ale mimo to jej jakość jest wysoka. 
  3. Ostatnio w necie kupiłam sobie ładną… torebkę, a dokładnie w sklepie [Hidden Content], jest ładna i mieści się do niej dużo rzeczy. 
  4. Urzą…dzają…c dom postanowiłam skorzystać ze strony sklepu [Hidden Content], jest w nim wiele ładnych mebli. Będą…c w Poznaniu zajechaliśmy do niego, jest duży i meble są… bardzo ładne. Sofa Poznań, którą… kupiłam do salonu jest ekstra. 
  5. terpi

firma

Założyłam pralnie i jestem naprawdę zadowolona, zyski są… duże. Natomiast sprzedaż części do pralek niestety nie jest dużo, ale udało mi się ostatnio kupić w sklepie [Hidden Content] potrzebną… rzecz. Serwisanci bez problemu ją… wstawili i pralnica działa jak nowa.
  6. Pralnia jest dla mnie bardzo ważna, jeśli coś się zepsuje zawsze kontaktuje się z firmą… www.washservice.com.pl, są… rzetelni i potrafią… zają…ć się każdą… usterką…. Naprawa pralek, która była wykonywana przez nich w mojej firma była krótka i skuteczna.
  7. Wiele mebli udało mi się kupić w Poznaniu, sofa poznań, którą… mam właśnie ze sklepu [Hidden Content],45,45 jest świetna.
  8. terpi

mieszkanie ?

Po kupieniu mieszkania postanowiłem zrobić w nim remont, wszystkie meble w nim wymieniłem. Salon meblowy Poznań [Hidden Content] ma wiele ciekawych inspiracji meblowych, warto zajrzeć będą…c w okolicy.
  9. terpi

łazienka

W łazience postanowiłem wymienić wannę na prysznic z odpływem, był to super pomysł. Odwodnienia liniowe kupiłem na stronie sklepu [Hidden Content], a także wiele o nich z niego się dowiedziałem.
  10. W biurze potrzebowałam kanapy, ponieważ często zasiadam do kawy z klientami, a na niej jest o wiele wygodniej. Kanapy poznań ze sklepu [Hidden Content] spodobały mi się najbardziej, dlatego też postanowiłam kupić jedną… z nich, jest ekstra.
  11. terpi

Biżuteria

Duży wybór ładnej i nie drogiej biżuterii jest w sklepie [Hidden Content]. Jeśli chcesz kupić kolczyki bą…dź naszyjniki to na pewno w nim najdziesz.
  12. terpi

łazienka

Odpływy liniowe prysznicowe możesz kupić w sklepie [Hidden Content]. Odpływy są… w bardzo konkurencyjnych cenach - taniej niż w marketach. Według mnie są… one jedne z najlepszych jakie kładłem w łazienkach u klientów.
  13. Jeśli nie wiecie do końca w jakim sklepie wybrać meble do domu to polecam zajrzeć na stronę sklepu [Hidden Content]. Salon meblowy poznań jest moim ulubionym, wszystkie meble w domu mam właśnie od nich, są… super.
  14. terpi

prezent dla taty

Smieszny prezent na 40 urodziny możesz kupić w sklepie [Hidden Content], koszulki, które są… w nim dostępne są… bardzo fajne. Mama i tata dostali ode mnie po takiej samej, są… super jakości.
  15. Moja przeprowadzka nie była trudna, ponieważ musiałam tylko zabrać kilka mebli i ciuchy. Sofa rozkładana poznań ze sklepu [Hidden Content] mi się spodobała, dlatego też postanowiłam starą… zostawić w wynajmowanym mieszkaniu.
  • Create New...