Jump to content

maddrt8

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maddrt8

• Rank
    Nowicjusz
  1. Moim zdaniem to zawsze jest bardzo trudne.Znam osoby co chciały bardzo szybko schudną…ć i bardzo źle to się wszystko skończyło.
  2. Ostatnio do mojego samochodu kupiłem nowe opony letnie.Z tych opon jestem niesamowicie zadowolony pod każdym aspektem.
  3. Moim zdaniem ten temat na pewno jest bardzo ciekawy.W swojej przyszłości na pewno bliżej temu całemu tematowi się przyjrzę.
  4. Teraz wszędzie firm windykacyjnych jest bardzo dużo. Sam nie wiem kto tym firmom tak pozwolił się rozbudowywać. Dla mnie to dziwnie.
  5. Moim zdaniem dzieciom nie powinno się kupować żadnych prezentów.Tak uważam i swojego zdania na pewno nigdy nie zmienię.
  6. maddrt8

Wzdęcia

Takich problemów nigdy nie miałem w swoim bardzo długim życiu.Sam nawet nie wiem na czym ta cała choroba polega tak naprawdę.
  7. Teraz takich restauracji jest bardzo dużo.Jakby porównywać tamte lata czyli lata osiemdziesią…te to się bardzo dużo zmieniło.
  8. Taka pożyczka na pewno jest bardzo dobrym pomysłem.Sam nad taką… sprawą… będę musiał się zastanowić w mojej przyszłości.
  9. Moim zdaniem aranżacja sypialni zawsze jest bardzo ważną… sprawą….Tak uważam bo też mi o tym mówił mój bliski przyjaciel.
  10. Moim zdaniem tutaj pomoże tylko jakiś dobry lekarz psychiatra.Tak uważam i swojego zdania na pewno nigdy nie zmienię.
  • Create New...