Jump to content

Marcin443727

Użytkownicy
  • Content Count

128
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Marcin443727

• Rank
    Gaduła

Profile Information

• Miejscowość
    Dachnów
  • Zainteresowania
    Informatyka, Ekonomia
  1. Jaka według was jest najlepsza przeglą…darka internetowa na telefon? Oprócz Opery mini.
  2. Poszukuje programu ktory będzie mogł robić takie filmy jak np. [Hidden Content] P.S.Prosze o szybkie odpowiedzi
  3. A w dodatku zmienia nazwe ale nic to nie zmieni ponieważ ta nazwa jest nam już znana więcej na: [Hidden Content],1,5015972,artykul.html
  4. Wyglą…da zupełnie normalnie i niewiele się różni od poprzedniej wersji.
  5. Mój komputer niedawno się zepsuł i po naprawie chciałem zainstalowac flash playera ale cały czas są… jakieś blą…dy. Pomóżcie.
  6. Google Chrome - Szybka dobra prosta w odsłudze przeglą…darka internetowa zalet ma dużo więcej ale nie będe ich wypisywał, ale też pare wad np. dość często się zawiesza, Strone startową… można ustawić tylko na pare dni najwyżej pare tygodni . No i wyglą…da troche staro jak na swój wiek . O de mnie dostaje 9/10 Plusy: -Szybkość, -Åatwość obsługi, Minusy: -Zawieszanie się w najmniej odpowiednim do tego momencie, -Trudność ustawienia strony startowej na dłuższy okres czasu,
  7. Worms Breakout 2 - Wydaje się być tak łatwa jak Lbrekout lecz jest inaczej Poruszanie platwormą… jest naprawde trudne a na grafikę po prostu nie można patrzeć i ta piłeczka która za szybko lata no i jesze muzyka która rozprasza jest to tak zrobione tylko po to żeby utrudnić przejście graczowi do następnego levelu . O de mnie dostaje marne 2/10 Minusy: -Długi okres ładowania, -Trudność gry, -Brak plusów,
  8. Szkoda że Forum nie jest w nowej odsłonie na becie Kiedy beta wejdzie w życie Bo ta obecna odsłona legalne.info wyglą…da jak z poprzedniego wieku
  9. Moorhuhn 2 - To już druga odsłona zręcznościówki która wcią…ga . W cią…gu 90 sekund musimy zestrzelic jak najwięcej kurczaków, żab, baloników, liści, pają…ków, strachów na wróble, uwaga zestrzeliwają…c sterowiec zabiera nam punkty . O de mnie dostaje 7/10 Plusy: -Przyjazna dla oka grafika, -Åatwość grania, Minusy: -Brak menu, -Gra tylko na czas,
  10. Icy Tower - Darmowa gra zręcznościowa która ma bardzo wielu fanów nie tylko w Polsce. Postacii nie jest tylko podstawowe 3 ale jest dużo więcej, (można je ścią…gną…ć w internecie) a ich instalacja jest bardzo łatwa , również można zrobić postać samemu. Oprócz postaci do wersji 1.3 zrobiono pare skórek (również można je ścią…gną…ć w internecie). Od nie dawna można ścią…gną…ć wersje na komórkę . O de mnie dostaje 10/10 Plusy: -Åatwość grania, -Åadna grafika, -Nie ma minósów,
  11. Å»ulionerzy NG (New Generation) - To już druga część gry która parodiuje Milionerów . Grafika jest całkiem inna niż w jedynce , lecz dużo rzeczy się wogule nie zmieniła np. koła ratunkowe, stawki wygranych, piosenka zespołu Volver pt. "Wino wino". O de mnie dostaje 8/10 Plusy: -Åatwo się w nią… gra, -Åšmieszne imiona postaci, Minusy: -Często się wyłacza, -Niemal to samo co w jedynce,
  12. Co wiecie o stronie www.za10groszy.pl
  13. Wszystko na począ…tku jest jakaś niedobra weżmy np. najnowszą… Mozzillę Firefox w wersji beta która ma aż 140 błędów do poprawienia beta to tak jak wersja przedprodukcjyjna jakiegoś samochodu.
  • Create New...